Cтатті

Початок роботи

Як почати роботу з ERP FOSS

Почніть роботу з системою з реєстрації, вибору рішення та кількості користувачів. Лише за 10 хвилин ви зможете підготувати усе необхідне для того щоб почати використовувати усі можливості системи.

Докладніше
Як зареєструватися і почати працювати в ERP Foss

Закупівлі та продаж товарів

Закупівлі та продажі. Стандартні дії

В цій статті ми розглянемо стандартні дії при продажах та закупівлях товарів. Повний функціонал, описаний в статтях “Закупівлі товарів” та “Продажі товарів”.

Докладніше
Як закупити і продати товар в ERP Foss, стандартні дії

Закупівлі та продажі

Як змінити ціну продаж

В процесі закупівлі та продажів товарів необхідно реагувати на зміну цін товарів у ваших постачальників. В цій статті ми розглянемо як змінити ціну продажу товарів на конкретному прикладі.

Докладніше
Змінити ціну продажів в ERP FOSS

Облік валют

Розрахунки в валюті

Ви можете проводити розрахунки як в гривні так і в інших валютах. Загальні правила для закупівлі та продажів товарів описані в статті “Закупівлі та продажі. Стандартні дії.” В цій статті ми розглянемо специфіку роботи з валютою.

Докладніше
Як проводити облік валют в ERP Foss

Платежі

Авансові платежі

В процесі господарської діяльності періодично виникає питання попередньої оплати товарів або послуг. Розглянемо як вирішено це питання в системі ERP FOSS.

Докладніше
Як працювати з авансовими платежами в ERP Foss

Закупівлі та продаж товарів

Вартість закупленого товару

При закупівлі товарів в Замовленні на купівлю вказується ціна по якій було закуплено цей товар. Реально таких закупівель може бути декілька, у різних постачальників і по різній ціні. Якщо нам потрібно оцінити вартість кожного із закуплених товарів по кожній із партій ми можемо скористатися можливостями системи ERP FOSS.

Докладніше
Вартість закупленого товару в ERP Foss

Робота з товарами

Різні одиниці виміру

Хтось купує товар партіями і продає його в роздріб, хтось коробками, а продає поштучно, хтось торгує сипучими продуктами, закуповуючи їх мішками, а продає, зважуючи на терезах. Розглянемо як це можна реалізувати в програмі ERP FOSS.

Докладніше
Як використовувати різні одиниці вимірювання в ERP Foss

Склад товарів

Налаштування складу. Переміщення

Якщо потрібно відстежувати кожен окремий товар, наприклад, товари побутової електроніки то використовуйте серійні номери. Але якщо у вас велика кількість однотипного товару то потрібно використовувати партії.

Докладніше
Як вести облік руху товарів в ERP Foss

Склад товарів

Налаштування складу. Облік складу

Товари, які ви закуповуєте мають вартість по якій їх було закуплено, але крім того в собівартість товарів може бути включено, наприклад, вартість на їх доставку або витрати на рекламу, або інші витрати. Система дозволяє включати такі витрати в собівартість товарів.

Докладніше
Складський облік в ERP Foss

Склад товарів

Налаштування складу. Розташування та склад

В цій статті ми наведемо приклади використання різних опцій складу. Не обов’язково ви будете їх використовувати, але ознайомитися з ними ми рекомендуємо. По замовчуванню система надає можливості проводити закупівлю, продаж та зберігання товарів без додаткових налаштувань.

Докладніше
Використання різних опцій складу в ERP Foss

Налаштування системи

Налаштування поштової системи

Для того щоб відправляти комерційні пропозиції, рахунки, накладні та інші документи клієнтам та постачальникам по електронній пошті безпосередньо з системи, а також відслідковувати їх відповіді потрібно налаштувати поштову систему. В цій статті ми розглянемо як це зробити.

Докладніше
Як налаштувати поштову систему в ERP Foss

Робота з документами

Видалення документів з системи

Інколи виникає необхідність у видаленні створених раніше документів. В цій статті ми розглянемо як видаляти документи з системи ERP FOSS.

Докладніше
Як видалити документ з системи ERP Foss