Автозапчастини

Рішення ERP FOSS - торгівля автозапчастинами

Введення

У рішенні для торгівлі автозапчастинами, як і в інших рішеннях, можна вести облік товару, здійснювати продаж і закупівлі, додавати нових клієнтів і постачальників, вести бухгалтерію та багато іншого.

Доступні модулі рішення Автозапчастини
Доступні модулі рішення Автозапчастини

Картка товару

Відмінність рішення для торгівлі автозапчастинами від інших рішень в картці створюваного товару.

Картка товара
Картка товара

Як завжди, при створенні картки товару  ми заповнюємо всі необхідні поля: назва товару, додаємо фото товару, якщо воно є, вказуємо тип товару, внутрішній артикул і т.д. Але основними полями для цього рішення є додаткові поля картки: Оригінальний код, Альтернативний код, Марка машини та Виробник.

Для деталі ми можемо вказати, якщо вона оригінальна, тільки Оригінальний код, якщо не оригінальна вказується ще й Альтернативний код. Таким чином, пов’язуючи не оригінальний код з оригінальним ми спрощуємо пошук деталі. Наприклад, знаючи тільки Назву товару програма знайде всі варіанти товару по будь-якому запиту. У результатах пошуку буде видно яка деталь оригінальна, а яка ні.

Список товарів
Список товарів

Для пошуку товарів ви можете скористатися функцією швидкого пошуку. Набираючи в рядку пошуку значення, ви можете вибрати поле картки, якому відповідає це значення.  Наприклад, на малюнку нижче ми вибрали товар, який в назві містить значення “фільтр”, модель машини, яка містить значення “lano”, і система вибрала товари, що відповідають цим умовам. Якщо нам потрібно вибрати виробника товару то до умов пошуку ми можемо додати поле Виробник, що містить значення “fra”.

Швидкий пошук
Швидкий пошук