Приватний підприємець онлайн. Як це працює?

Якщо Ви приватний підприємець, якого не лякає робота онлайн, – сервіс ERP FOSS як раз для Вас. Оберіть пакет програм (рішення), який найбільш відповідає тематиці вашого бізнесу, та почніть працювати прямо зараз!

Наші переваги

Вам не потрібно встановлювати будь-яке програмне забезпечення, вся робота виконується у Web-браузері. Для входу до системи вам потрібен лише комп’ютер, ноутбук або планшет, які підключені до Інтернету. Всі дані, а також саме програмне забезпечення, розміщені в хмарному сховищі на серверах, що знаходяться в Німеччині. З’єднання між пристроєм і серверами відбувається у захищеному каналі за допомогою протоколу HTTPS, який призначено для безпечного з’єднання. Таким чином унеможливлюється доступ до даних сторонніми особами. Даний протокол використовується зокрема для банківських розрахунків в мережі Інтернет. Крім цього, для входу до системи використовуються логін та пароль, які знаєте лише ви. Система гарантує надійне зберігання даних і їх резервування для запобігання випадкового або навмисного знищення.

Мобільний додаток для роботи онлайн

Приватний підприємець онлайн - мобільний додатокСинхронізація даних в мобільній версії ERP FOSSНа відміну від систем, якими в більшості випадків користуються підприємці в теперішній час, вам не потрібно встановлювати програмне забезпечення, надавати доступ до нього користувачам і забезпечувати його обслуговування. Вам і вашим співробітникам потрібно тільки увійти до Інтернету і підключитися до системи.

Крім цього, для співробітників, що займаються продажем товарів, доступна мобільна версія програмного забезпечення, яка встановлюється на смартфон, і дозволяє працювати без постійного з’єднання з Інтернетом (режим офлайн). При встановленні з’єднання з Інтернетом дані за продажами товарів в автоматичному режимі синхронізуються з даними, що знаходяться на сервері. Якщо смартфон стає все більш поширеним ґаджетом у побуті, приватний підприємець тим більше може використати його для роботи онлайн.

Швидкий старт

Швидко почати працювати і ознайомитися з можливостями ERP FOSS ви можете за допомогою демо-версії. Вона виконує ті ж функції, що і робоча версія, тільки обмежена за часом використання. Для початку роботи з демонстраційною версією перейдіть за цим посиланням . При роботі з демо-версією ви можете використовувати реальні дані і, якщо вам сподобаються можливості системи, то ці дані будуть збережені для подальшої роботи. Якщо інформація за вашими товарами та клієнтами зберігається на комп’ютері, ви зможете сформувати відповідні таблиці в форматі Excel і завантажити їх до системи в автоматичному режимі.