Акційна пропозиція

Управління бізнесом онлайн

Для малого та середнього бізнесу пропонуємо наш сервіс – платформу ERP FOSS для управління бізнесом онлайн!

ERP FOSS можна використовувати:

Для використання сервісу вам не потрібно купувати і встановлювати програмне забезпечення, а також проводити його обслуговування. Досить, щоб під рукою були планшет або ноутбук з підключенням до інтернету. Ви можете працювати, перебуваючи вдома або подорожуючи у будь-якій країні світу, і бачити реальну картину свого бізнесу.

Вашому реалізатору в магазині не знадобиться комп’ютер. Йому досить буде завантажити наш додаток на смартфон, щоб протягом дня фіксувати продажі навіть без постійного підключення до інтернету (в режимі оффлайн). Під час синхронізації дані автоматично потраплять в базу.

Наш сервіс працює з популярним обладнанням торгових точок: сканерами штрих кодів, принтерами чеків, автоматичними терезами для зважування товарів, або може просто надрукувати цінники.

Для швидкого старту ви можете завантажити з Excel контактні дані торгових партнерів, довідники цін і початкових залишків товарів, заборгованості по взаєморозрахунках з постачальниками і покупцями.

Ви зможете вести облік закупівель, продажів, зокрема у валюті, управляти цінами, вести взаєморозрахунки з клієнтами, керувати складом, здавати податкову звітність в електронному вигляді, не втрачаючи часу в чергах.

ERP FOSS – надійний інструмент для управління вашим бізнесом онлайн з можливостями, які не пропонують інші схожі системи. Оберіть рішення, яке найбільш підходить вашому бізнесу і зареєструйтеся для роботи протягом місяця безкоштовно!

З усіх питань звертайтеся в нашу службу підтримки, будемо раді відповісти на них якомога швидше.