Торгівля

Базове рішення - Торгівля

Торгівля – це стандартне рішення, яке включає в себе всі модулі описані на даному сайті, але не включає додаткових специфічних модулів.

Рішення Торгівля включає в себе наступні модулі:

  •  Продаж – даний модуль призначений для організації продажу товарів співробітниками офісу. Продажі товарів можуть бути організовані як оптовими партіями так і в роздріб. Ви можете контролювати відвантаження товарів, рахунки ваших клієнтів та інші параметри продажів. Також можна отримувати звіти  по продажах товарів.
  •  Касовий термінал – використовуючи модуль Касовий термінал, ви зможете проводити роздрібну продаж товарів в торговій точці. Для організації роботи необхідно мати планшет або комп’ютер. Дані пристрої можуть працювати як в режимі постійного підключення до мережі Інтернет так і в of-line режимі.
  •  Мобільна точка продажу – для безпосередньої роботи продавця може використовуватися мобільний телефон. На відміну від модуля Касовий термінал, де робота йде через Web-браузер, в даному модулі використовується мобільне прикладення, яке забезпечує  роботу з системою.
  •  Купівляцей модуль призначений для закупівлі товарів. Його використання дозволяє планувати закупівлі з урахуванням запасів товарів та обсягів замовлень на продаж. З модуля купівля можна контролювати вхідні товари, доставку товарів, рахунки постачальників.
  •  Складви можете управляти одним або декількома складами, а також різними місцями зберігання товарів в межах одного складу. Модуль Склад  дозволяє контролювати запаси товарів, проводити коригування залишків товарів, створювати правила поповнення товарів на складі та проводити інші дії з товарами. Також ви можете отримувати звіти по залишкам товарів, їхньому переміщенню та інвентарізаціям.
  •  Бухоблікданий модуль призначено для ведення бухгалтерського обліку. Використання модуля Бухоблік дозволяє виписувати рахунки клієнтам, проводити зарахування платежів, створювати рахунки постачальників, вести журнали продажів та закупівель, відслідковувати взаємну заборгованість з вашими контрагентами та проводити інші операції. Крім цього з модуля бухоблік ви можете здавати податкову звітність в електронному вигляді.

Дане рішення призначене як для організації роботи торгових магазинів або лотків, так і для організації оптової торгівлі. Додаткові налаштування системи, які потрібні безпосередньо вам, ви можете провести самостійно, а можете звернутися до нашої команди і ми допоможемо вам.