Рішення, що це таке?

Система ErpFoss дозволяє побудувати моделі управління бізнесом в різних сферах діяльності, але кожна з цих сфер має свою специфіку роботи. Наприклад, є сфера торгівлі, сфера виробництва, сфера обслуговування та інші сфери ведення бізнесу. В свою чергу кожна із вищезгаданих сфер може мати свій поділ, наприклад, торгівля може поділятися на торгівлю товарами чи продуктами. Також кожен напрямок має свої особливості, наприклад, є торгівля з великою номенклатурою товарів, але кількість кожного товару невелика, або навпаки.

В зв’язку з цим ми провели допрацювання системи та додали необхідні модулі, які були включені в базову систему і які формують необхідне рішення. Таким чином:

Рішення – це базова система з додатковим набором модулів які задовольняють потреби в простому управлінні певними бізнес-моделями.

Кожне рішення має свою специфіку, але це не означає, що неможливо об’єднати ці рішення, або побудувати   нові рішення. Ми пропонуємо вже готові рішення в тих сферах де маємо деякий досвід. Для створення нових рішень ви можете звернутися до нас і ми готові розглянути можливості адаптації системи для ваших потреб. Крім цього, не завжди потрібні доопрацювання системи, а можливе створення рішень на основі базової системи з використанням уже існуючих модулів.

В статтях, що приведено в даному розділі, наведено опис рішень, які реалізовані на даний час. Всі рішення надаються по одній ціні. Ви можете спробувати попрацювати з будь-яким з них, і вибрати для себе найбільш оптимальне.