Хмарний сервіс для торгівлі або програма на комп’ютері, що краще?

  1. Кросплатформеність
  2. Багатокористувацький режим. Дистанційна робота
  3. Безпека зберігання даних
  4. Витрати на технічну підтримку
  5. Наша пропозиція

Одне з популярних питань під час вибору програмного забезпечення для автоматизації бізнесу – що краще, хмарний сервіс для торгівлі або програма на вашому комп’ютері? Ще років 10 тому відповідь була неочевидною, але зараз, в епоху масового поширення швидкісного інтернету і мобільних пристроїв, переваги хмарних інтернет-програм стають вирішальними.

Розглянемо актуальні вимоги до програм для торгівлі і порівняємо можливості їх реалізації для онлайн і десктоп рішень.

Кросплатформеність

Більшість сучасних комп’ютерних програм для торгівлі, складського обліку та бухгалтерії призначені для роботи в одному системному середовищі, як правило – це Windows.

Хмарний сервіс – це, в основному, програмне рішення для браузеру і може працювати в будь-якій операційній системі, на якому завгодно пристрої, – головне, щоб було підключення до інтернету.

Багатокористувацький режим. Дистанційна робота

Одна з важливих вимог до програмного забезпечення для торгівлі – можливість для ваших співробітників працювати в багатокористувацькому режимі, з декількох робочих місць. Далеко не всі десктоп-додатки відповідають цій умові. А для тих, які можуть працювати в такому режимі, потрібно буде створити певну мережеву інфраструктуру.

Інша справа, – хмарний сервіс для торгівлі, де всі питання з організації мережевої взаємодії бере на себе провайдер. Користувачі просто підключається до серверу в інтернеті і працюють, а система сама синхронізує всі внесені в базу даних зміни.

Ну і звичайно ж організувати віддалену роботу ваших співробітників набагато простіше, швидше і дешевше за допомогою хмарної програми, на відміну від локального ПЗ. Що особливо актуально в наші дні, коли вводяться національні локдауни для забезпечення карантинних заходів.

Безпека зберігання даних

Багато хто запитує, а наскільки безпечно зберігати дані в хмарі, може краще у себе на локальному комп’ютері (сервері)? Чи не віддадуть нашу конфіденційну інформацію конкурентам (податковій і таке ін.)?

У той самий час всі вже давно користуються електронною поштою на інтернет-серверах gmail, ukrnet тощо. Не замислюючись, що це по суті теж хмарні сервіси. Так само можна довіряти і хмарним рішенням для торгівлі, тому що їх постачальники – незалежні компанії з бізнесом, які не мають ніякого відношення до ваших клієнтів, конкурентів або галузі діяльності.

Витрати на технічну підтримку

Як уже було відзначено вище, при роботі з хмарним рішенням, організація і підтримання мережевої інфраструктури – зона відповідальності розробника сервісу для інтернет торгівлі. Вам не доведеться додатково вкладати кошти в підтримку локальної мережі, на відміну від декстоп-програм.

Більш того, у разі хмарного ПЗ, вам не потрібно піклуватися про питання мережевої безпеки, вживати заходів для захисту від вірусів та іншого шкідливого ПЗ, наймати недешевих фахівців – про все це подбає ваш провайдер.

Наша пропозиція

Компанія ФОСС-Он-Лайн пропонує хмарний сервіс власної розробки – програму для автоматизації торгівлі ERP FOSS. Крім перерахованих вище переваг хмарних рішень, наша система:

  • працює і під час періодичного підключення до інтернету (в оффлайн режимі) з подальшою синхронізацією даних після відновленні з’єднання;
  • інтегрована з популярними в Україні сервісами – Новою Поштою, Приват24, Prom.ua;
  • дозволяє здавати податкову звітність онлайн і працює з програмним РРО.

Зареєструйтеся на сайті та спробуйте попрацювати з ERP FOSS безкоштовно.