Інтеграція з маркетплейсом Prom.ua

Маєте бізнес на Prom.ua, але вам також потрібна система обліку товарів?
З програмою ERP FOSS – все можливо!

 1. Вивантаження товарів та послуг на Prom.ua
 2. Експорт замовлень з Прому до ERP FOSS
 3. Обробка замовлень та синхронізація залишків

Відтепер ваш інтернет-магазин на Prom.ua може розширити свої функції за рахунок складського та бухгалтерського обліків, інтеграцій з кабінетом Нової Пошти і програмним РРО, завітів за продажами та багато іншого.

Що таке Інтеграція з Prom.ua?

Prom UA API

ERP FOSS використовує програмне API найбільшого майданчику онлайн торгівлі України - Prom.ua для синхронізації товарів та замовлень між маркетплейсом та програмою для автоматизації торгівлі ERP FOSS.

Що Ви отримаєте в результаті?

 1. Ви зможете автоматично експортувати товари та послуги з кабінету ERP FOSS до кабінету Prom.ua. Також є можливість імпорту товарів з Прому до ERP FOSS за допомогою файлів. Таким чином, можливо вести облік товарів, складу та бухгалтерії та займатися онлайн торгівлею одночасно.
 2. Після прийняття замовлення на Промі, воно автоматично потрапляє до програми, де його можна обробити та відвантажити товари замовнику за допомогою інтеграції з сервісом Нової Пошти.
 3. Ви зможете прийняти та зареєструвати в ERP FOSS платіж від замовника, а за допомогою інтеграції з ПРРО, – надрукувати та/або переслати покупцеві чек з фіскальним номером.
 4. У програмі з заданою періодичністю автоматично відбувається синхронізація залишків товарів з Prom.ua.
Що ви отримаєте

ERP FOSS - програма для інтеграції з ПРОМ ЮА

Для розвитку будь-якого типу бізнесу в сучасних умовах практично обов'язковим стає активне використання можливостей всесвітньої павутини. Особливо яскраво це проявляється під час здійсненні торгових угод і продажу товарів або послуг. Тут це суворо обов'язково. Дуже важливо правильно використовувати великі маркетплейси за типом Prom.ua та інших.

Щоб успішно пройшла автоматизація торгівлі c Prom.ua, програма під назвою ERP FOSS підійде найкращим чином. З нею зможе самостійно впоратися практично будь-який підприємець, який бажає керувати своїм бізнесом більш ефективно. Цю програму створено для того, щоб автоматизація інтернет продажів і замовлень на Пром.юа стала реальністю для всіх, хто до цього прагне.

Нова програма складського обліку магазину на Промі може вирішувати такі завдання:

 • автоматичне вивантаження товарів або послуг з власного кабінету в ERP FOSS на аккаунт маркетплейсу;
 • автоматична обробка замовлень, що надійшли, і відправка посилок за рахунок вбудованої інтеграції з сервісом Нової Пошти;
 • приймання та реєстрація платежів з одночасним друком і відправкою клієнтам касових або фіскальних чеків;
 • синхронізація складських залишків з даними маркетплейсу, тощо.

Таким чином, ERP FOSS - це програма для торгівлі з Новою Поштою та іншими необхідними службами. Вона дозволяє об'єднати в собі відразу кілька пов'язаних функцій і одночасно виконувати різні операції. З її допомогою кожен може стати бухгалтером, комірником, логістом і керуючим власного бізнесу. Додаток дозволяє в онлайн режимі отримувати будь-яку необхідну інформацію і формувати звіти за рухом матеріальних цінностей, поштових відправлень, фінансових платежів, податкових відрахувань, тощо. Обирайте комплексні сучасні рішення і рухайтеся вперед!

Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button