Інтеграція з маркетплейсом Prom.ua

Маєте бізнес на Prom.ua, але вам також потрібна система обліку товарів?
З програмою ERP FOSS ви отримаєте складський та бухгалтерський облік, інтеграцію з Новою Поштою, програмний РРО та багато іншого.

  1. Вивантаження товарів та послуг на Prom.ua
  2. Експорт замовлень з Прому до ERP FOSS
  3. Обробка замовлень та синхронізація залишків

Тепер не потрібно зберігати чеки експрес накладних, записувати номери відстеження посилок, відзначати оплати та повернення - всі ці дані легко знаходяться в програмі. Ви можете моментально побачити доставку та зв'язати оплату за накладеним платежем із замовленням.

Що таке Інтеграція з Prom.ua?

Prom UA API

ERP FOSS використовує програмне API найбільшого майданчику онлайн торгівлі України - Prom.ua для синхронізації товарів та замовлень між маркетплейсом та програмою для автоматизації торгівлі ERP FOSS.

Що Ви отримаєте в результаті?

  1. Ви зможете автоматично експортувати товари та послуги з кабінету ERP FOSS до кабінету Prom.ua. Також є можливість імпорту товарів з Прому до ERP FOSS за допомогою файлів. Таким чином, можливо вести облік товарів, складу та бухгалтерії та займатися онлайн торгівлею одночасно.
  2. Після прийняття замовлення на Промі, воно автоматично потрапляє до програми, де його можна обробити та відвантажити товари замовнику за допомогою інтеграції з сервісом Нової Пошти.
  3. Ви зможете прийняти та зареєструвати в ERP FOSS платіж від замовника, а за допомогою інтеграції з ПРРО, – надрукувати та/або переслати покупцеві чек з фіскальним номером.
  4. У програмі з заданою періодичністю автоматично відбувається синхронізація залишків товарів з Prom.ua.
Що ви отримаєте
Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button