Програма для обліку товару

Вам потрібна програма для обліку товару? Спробуйте ERP FOSS - систему, що автоматизує торгівлю, складські операції та підготовку бухгалтерської звітності

 1. Можливість керувати будь-якою кількістю
  торгових точок
 2. Реєстрація продажів, закупівель, робота
  з поверненнями
 3. Інтеграція з популярними сервісами
  підприємців (Приват24, Нова Пошта)
 4. Програмний реєстратор розрахункових
  операцій

Програма ERP FOSS призначена для обліку товару насамперед малому бізнесу, приватним підприємцям (ФОП). Ідеально підходить для невеликих магазинів, торгових точок, автомайстерень, підприємств сфери послуг, виробничих цехів, інтернет-магазинів.

Складський облік

Оцінка запасів

Ви завжди можете дізнатися про кількість та собівартість товару, що зберігається на ваших складах. У собівартості товарів враховуються витрати на їх доставку та інші додаткові логістичні витрати. Підтримується також автоматичне планування кількості товарів на складах для задоволення потреб клієнтів з одного боку, та оптимізації витрат на зберігання - з іншого.

Облік закупівель

У програмі можна використовувати різні варіанти (різновиди) товару, одиниці виміру кількості товарів, виконується автоматичний перерахунок цін в різних валютах. Окремо враховуються товари, які надійшли на склад в результаті закупівлі та очікують надходження.

Облік в закупівлях

Облік продаж

Облік в продажах

Система дозволяє формувати комерційні пропозиції клієнту (пропозиції цін) з урахуванням всієї наявної інформації за видами продукції та різних прайсів, виконується автоматичний перерахунок в різні одиниці вимірювання кількості товару та валюти. Окремо враховуються доставлені, недоставлені та повернуті клієнтом товари.

Облік бухгалтерських документів

Повний супровід закупівель та продажів товарів усіма необхідними бухгалтерськими документами: прибутково-видаткові накладні, робота з бухгалтерськими рахунками. У будь-який момент ви можете отримати всю інформацію за станом рахунків, розрахунками, доходами та витратами коштів, використовуючи такий потужний інструмент, як оборотно-сальдову відомість.

Оборотно-сальдова відомість

Поширені питання

❓ Яку кількість торгових точок можна зареєструвати у програмі?
Програма дозволяє створювати необмежену кількість торгових точок, до яких можна прив'язати різні способи оплати, касирів. Також бачити звіти у кожній точці окремо та разом.
❓ Чи є інтеграція програми з сервісами Приват 24 та Нова Пошта?

Є можливість завантажувати платежі Приват 24, а потім відносити їх до клієнтів. При цьому, якщо клієнта ще не було створено в програмі, вона автоматично це зробить.

Інтеграція з Новою Поштою також є. Можливість створювання товарно-транспортник накладних . Можна не користуватися своїм кабінетом Нової Пошти, а відслідковувати доставку в програмі.

❓ Для яких сфер послуг підходить програма для обліку товарів?
Програмою можуть користуватись приватні підприємці у різних сферах діяльності. Від продажу будь-яких товарів до виробництва одягу, їжі, вікон та інше.
❓ Чи підтримує програма автоматичне планування кількості товарів?
Так, це можливо налаштувати. Якщо, наприклад, на складі буде залишатись одна одиниця товару, то програма автоматично зробить закупівлю на цю позицію.
❓ Чи можна зробити у програмі автоматичний перерахунок цін в різних валютах?
Так, у програмі підтримується мультивалютність, та за допомогою механізму прайс-листів можна робити перерахунок цін у різних валютах.
Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button