Програма для складського обліку

Обираєте програму для складського обліку? Пропонуємо ERP FOSS - рішення, оптимізоване для всіх завдань, що виникають при роботі зі складом

 1. Керування кількома складами
 2. Інвентаризація за допомогою
  сканера штрих коду
 3. Оцінка запасів
 4. Інтеграція з Новою Поштою
 5. Здача податкової звітності для ФОП

Програма ERP FOSS відкриває перед вами широкі можливості по управлінню зберіганням, доставкою та відвантаженням товару зі складу. Враховано також прямі поставки від постачальника клієнтові (дроп-шиппінг), минаючи склад.

Функції програми для складського обліку

Складські операції
 1. Управління складами, їх розташуванням, а також місцями зберігання на складах.
 2. Маршрутизація руху товарів по складах.
 3. Документальний супровід всіх типів складських операцій (приходи, замовлення на доставку, переміщення товару).
 4. Автоматизоване створення звітів з інвентаризації.
 5. Планування надходжень товарів на склад з урахуванням поточних продажів та потреб клієнтів.
 6. Автоматизація введення продуктів на склад, підтримка сканерів, імпорт даних з Excel.

Переваги ERP FOSS для роботи зі складом

 1. Наявність мобільного додатка для оперативної роботи зі складом.
 2. Інтеграція з популярною в Україні службою доставки «Нова Пошта».
 3. Інтеграція з торгівельним та технологічним устаткуванням: сканерами штрих-кодів, принтерами етикеток та цінників, тощо.
Рахунки кліеєнтів

Програма для складського обліку ERP FOSS

Програма для ведення торгівлі та складського обліку допоможе автоматизувати торговий облік і покращити ефективність управління рухом товарів. Підприємець завжди буде мати об'єктивну інформацію про торгові залишки на складі і правильно здійснювати закупівлі, управляти зберіганням товарних груп, своєчасно здійснювати доставку і відвантаження товарів зі складського терміналу. Програма складського обліку також може використовуватися у дропшипінг (dropshipping) системі, де відвантаження оплачених товарів здійснюється безпосередньо від постачальника до покупця, без зберігання на складі продавця.

Підключити таку програму можна у хмарному сервісі ERP FOSS, вибравши для себе потрібні функції і відповідні тарифи. Ефективне управління обліку товарів або продукції, що зберігається на складі, забезпечить якісний контроль матеріальних цінностей і допоможе представникам малого та середнього бізнесу оптимізувати свої витрати при веденні торгової або виробничої діяльності в Україні.

Функції програми «Склад»

Автоматизація складського обліку і закупівель для малого бізнесу за допомогою використання хмарних програмних продуктів дозволяє підприємцю уникнути матеріальних втрат, які виникають під час зберігання товарів на складі. Використовуючи програму складського обліку ERP FOSS підприємець зможе:

 • здійснювати управління в режимі онлайн складськими приміщеннями, мати повну інформацію про організацію зберігання товарної продукції всередині складу;
 • отримувати повний обсяг інформації про маршрути руху вантажу на склад і зі складу;
 • в автоматичному режимі заповнювати накладні, прибуткові документи, замовлення на доставку та іншу супровідну документацію, яка оформляється для супроводу товарної партії;
 • імпортувати дані з таблиць Excel для автоматичного введення товарів в програму;
 • здійснювати в автоматичному режимі планування закупівель, проводити в режимі онлайн інвентаризацію і підрахунок товарного залишку, здійснювати поставки товарів з урахуванням запитів споживача.

За допомогою такого ПЗ, яке легко інтегрується з будь-яким торговим і касовим обладнанням в короткі терміни здійснюється автоматизація торгівлі в магазині. Програму можна підключити до сканерів, принтерів, які друкують штрих-коди, етикетки і цінники, а також до іншого обладнання, що використовується під час організації процесу торгівлі. Для оптимізації процесу доставки куплених товарів або продукції, ПЗ для автоматизації складського обліку ERP FOSS може бути підключено до найбільшої української службі доставки «Нова Пошта».

Програма дозволяє здійснювати управління складським обліком з будь-якого мобільного пристрою, заощаджуючи час підприємця і засоби компанії, які довелося б витратити на закупівлю комп'ютерного обладнання. Вся інформація за товарами та продукцією, що надходить на склад, або відвантажується споживачам, зберігається у хмарі.

Хто може використовувати програму складського обліку

Програма підходить для ефективної організації складського обліку на підприємстві. За її допомогою можна оперативно отримувати реальну картину щодо кількості наявних матеріалів, сировини і напівфабрикатів. ПЗ допоможе не тільки автоматизувати весь процес складського зберігання матеріальних цінностей підприємства, забезпечивши їх збереження, але і допоможе приймати правильні рішення з планування виробництва продукції на реалізацію для української компанії, яка займається виробництвом тих чи інших продуктів.

Торгові компанії за допомогою програми для обліку товарів в магазині зможуть підвищити продуктивність персоналу і скоротити час, який товар проходить з моменту його надходження на склад до викладки на прилавок. ПЗ дозволяє підключити інтернет-магазин до торгової точки, яка працює в офлайні і пропонувати покупцям тільки актуальні позиції. Використання такої програми дозволить в короткі терміни збільшити продажі торгового підприємства без великих вкладень.

У сервісі ERP FOSS зареєстрований користувач зможе підібрати для себе оптимальний список функцій складського ПЗ, обравши відповідний для його бюджету тариф. Для проведення безкоштовного тестування програми «Склад» в режимі онлайн потрібно просто зареєструватися на сайті сервісу. Служба підтримки ERP FOSS надає допомогу в налаштуванні програми і відповідає на всі питання про використання цього ПЗ.

Поширені питання

❓ Чи можна в програмі керувати кількома складами?
Так, така можливість є. Створити можна необмежену кількість складів. При цьому склади можна розділити на декілька місцезнаходжень для товарів (розташувань) і керувати окремо цими розташуваннями.
❓ Які є можливості керування товаром зі складу у програмі?
Ви можете оприбутковувати товар за допомогою купівель, інвентаризації, списувати товар через продажі, або іншими шляхами. Можна робити звіти про наявність товарів, та інше.
❓ Чи можна імпортувати у програму складського обліку дані з Excel?
Так, якщо раніше облік товарів виконувався в іншій системі або просто є номенклатура товарів, можна зробити імпорт. Імпортуються назва товару, артикул, штрих-код, ціна закупівлі, продажу, варіанти товарів, внутрішні категорії, одиниці виміру, фото та інше.
❓ З якими службами України є інтеграція програми для складського обліку?
Програма інтегрована з службою доставки - Нова Пошта.
❓ Що підприємець може зробити для свого бізнесу з програмою " Склад"?
По перше - вести облік товарів, всі процеси: від закупівлі до продажу клієнту. Робити різноманітні звіти: від валового прибутку - до взаєморозрахунків з клієнтами та постачальниками. Дивитись залишки товарів, робити інвентаризацію.
Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button