Програма для бухгалтерського обліку ФОП

Обираєте програму для бухгалтерського обліку? Спробуйте ERP FOSS - онлайн програму для автоматизації торгівлі, складу та бухгалтерії, орієнтовану на малий бізнес ФОП

 1. Підтримка декількох ФОП на одному
  обліковому запису
 2. Управління закупівлями та продажами
 3. Здача податкової звітності
 4. Інтеграція з Новою Поштою
 5. Підтримка програмного РРО

Програма ERP FOSS надає широкі можливості в торгово-складській діяльності. В системі реалізовано документальний супровід бухгалтерських операцій та звітності малого підприємства, ФОП.

Функції програми для бухгалтерського обліку ФОП

Функції програми для бухгалтерського обліку
 1. Документальна підтримка закупівель та продажів (накладні, акти).
 2. Документальний супровід складських операцій.
 3. Створення звітів про прибутки та збитки, балансової та оборотно-сальдової відомостей.
 4. Реєстрація платежів
 5. Облік залишків грошових коштів на рахунках фірми.

Переваги ERP FOSS для роботи з бухгалтерією

 1. Можливості здачі онлайн податкової звітності ФОП (ЄП, ЄСВ).
 2. Інтеграція з банківським сервісом Приват24.
 3. Підходить для будь-якого виду господарської діяльності.
Переваги ERP FOSS для роботи з бухгалтерією

Бухгалтерські програми для ФОП

Бухгалтерські програми для малого бізнесу - це інструмент, який допомагає підприємцям економити час і гроші. Додатки дозволяють автоматизувати рутинні операції, виявляти помилки у звітності, оцінювати поточний фінансовий стан і визначати перспективи діяльності. Програми автоматизації бухгалтерського обліку для ФОП спрощують підготовку і зберігання первинних документів, а також скорочують час на оформлення накладних, актів, платіжних доручень та інших форм, в які занесені реквізити. Автоматизація дає можливість знизити витрати на оплату праці бухгалтера і касира, посилити контроль над закупівлями, продажами, рухом товарів і грошей.

Бухгалтерська програма для малого бізнесу ERP FOSS - ваш надійний помічник!

Програма ERP FOSS забезпечує ведення бухгалтерії онлайн з будь-якої точки України і світу. За допомогою програми виконуються наступні операції:

 • оформлення первинних документів;
 • ведення складського обліку;
 • формування звітів, реєстрів бухгалтерського обліку;
 • підрахунок доходів і витрат;
 • облік грошових коштів і оформлення платежів.

ERP FOSS підходить для будь-якого бізнесу, включаючи торгівлю. Програма виконує автоматичне фіскалізацію всіх оплат. Це спрощує торговельні операції і забезпечує:

 1. Зручність роботи. На відміну від традиційних касових апаратів, програмний РРО працює в «хмарі», за рахунок чого необхідність ручного управління зводиться до мінімуму.
 2. Економію ресурсів підприємства. Зникає потреба в придбанні фізичних касових апаратів, що вимагають регулярного обслуговування і опломбування. Скорочується чисельність персоналу за рахунок зменшення навантаження на касира і бухгалтера.
 3. Мінімізує ризик штрафів. Зникає потреба в ручному заповненні звітів, вклеюванні чеків та інших операціях, за помилки під час виконання яких можна отримати штраф.
 4. Спрощує роботу з чеками. Прийнявши платіж, можна не видавати покупцеві фіскальний чек, а відправити його online в електронній формі.

Оптимізувавши за допомогою ERP FOSS витрати на покупку і обслуговування касових апаратів, а також оплату праці бухгалтера, касира і працівників складу, підприємці зможуть знизити ціни на реалізовані товари і послуги. Це підвищить конкурентоспроможність бізнесу і приверне нових клієнтів. Збільшення обсягів продажів буде сприяти підвищенню прибутку і виходу підприємства на новий рівень.

Поширені питання

❓ Чи можна зареєструвати декілька ФОП на одному обліковому запису?
Можливо зробити одну головну компанію, та до неї підв'язати необмежену кількість дочірніх компаній (ФОП). Це дуже зручно для роботи з різними касами, фіскалізацією продажів, а також для відокремлювання звітів.
❓ Для якого виду діяльності підходить програма для бухгалтерського обліку ФОП?
Програма підійде для приватних підприємців малого, середнього та великого бізнесу. Для платників податків, нажаль, в програмі немає можливості виписування податкових.
❓ Чи дозволяє програма для бухгалтерського обліку автоматично виявляти помилки у звітності?
Програма автоматично заповнює дані за торгівельними операціями, які були у системі. Можливі помилки контролює вже сам користувач системи - підприємець.
❓ Чи допоможе програма для бухгалтерського обліку збільшити обсяги продажів?
Так, можна відслідковувати сумарну кількість продажів, закупівель, грошового прибутку. Дивитись, на який товар більше попит, таким чином, збільшувати обсяг саме цих товарів на складі.
❓ Чи можна безкоштовно подивитися як виглядає та працює програма ERP FOSS?
Так, зареєструйтесь на нашому сайті та спробуйте всі можливості програми безкоштовно на термін - один місяць.
Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button