Аналітичні звіти з продажу

Бажаєте ефективно управляти грошовими потоками компанії? Бачити, де прибуток, а де збитки? Спробуйте сформувати аналітичні звіти з продажу в ERP FOSS

  1. Гнучке налаштування звітів
  2. Визначення прибуткової та збиткової продукції
  3. Зниження непотрібних запасів на складі
  4. Виявлення сезонності товарів

Гнучкі засоби для побудови наочних бізнес-звітів

Якщо раніше ви використовували електронні таблиці Excel, то тепер ви зможете оцінити переваги швидкої побудови та візуалізації звітів по роботі вашого бізнесу з ERP FOSS.

Звіт за валовим прибутком

Звіт за валовим прибутком

Призначений для розрахунку собівартості продажів, визначає маржинальний дохід (т.зв. «маржу») та рентабельність продажів. В даному звіті також, як і у всіх інших, можна робити різні угруповання. Наприклад, можна розрахувати рентабельність продажів по групах товару та / або по клієнтам.

Взаєморозрахунки з клієнтами

Формуйте звіт за будь-який період по покупцям та постачальникам. Відстежуйте заборгованість на початок та кінець періоду, переглядайте оплати за відвантажений товар, а також суми повернення.

Взаєморозрахунки з клієнтами

Звіт по відвантаженнях товарів

Звіт по відвантаженнях товарів

В даному звіті міститься інформація в розрізі постачальників про заборгованості за доставку товарів та заборгованості за оплату по рахунках.

Звіт прибутків та збитків

Найбільш інформативний звіт для аналізу рентабельності вашого бізнесу / виробництва. Визначає дохід від продажу товарів, розраховує собівартість реалізації продукції, виробничих робіт або послуг, та обчислює значення чистого прибутку.

Звіт прибутків і збитків
Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button