Бухгалтерські програми для малого та середнього бізнесу

Ви - ФОП або у Вас є мале підприємство, і ви бажаєте заощадити на бухобліку? Спробуйте програму для ведення бухгалтерії - ERP FOSS!

 1. Вся бухгалтерська документація ФОП онлайн
 2. Аналітичні звіти щодо закупівель та продажів
 3. Здача податкової звітності онлайн
 4. Контроль рахунків, прибутків та витрат
 5. Облік витрат, продажів і залишків товару на складі

Програма ERP FOSS надає широкі можливості для бухгалтерської діяльності ФОП або малого підприємства. Реалізовано всі найбільш затребувані функції для самостійного ведення бухгалтерії.

Як почати працювати з бухгалтерією в ERP FOSS?

 1. Зареєструйтесь у програмі на нашому сайті
 2. Введіть у БД системи свої товари, послуги, постачальників та клієнтів
 3. Налаштуйте свої рахунки, підключіть способи оплати
 4. Уведіть до програми свої податкові дані і ЕЦП
 5. Все готово: можна вести бухгалтерський облік і складати податкові звіти

Що ви отримаєте у результаті?

 1. Недорогу, багатофункціональну систему для самостійного ведення бухобліку на вашому підприємстві
 2. Програму для торгівлі та складського обліку
 3. ПЗ для здачі податкової звітності онлайн
 4. Можливість підключення програмного РРО
 5. Інтеграцію з популярними сервісами підприємців: Нова Пошта, Приват24, Пром-уа.

Бухгалтерські програми для малого та середнього бізнесу на платформі ERP FOSS

Хмарний сервіс ERP FOSS пропонує українським підприємцям універсальну систему, яка містить всі програми бухгалтерського обліку онлайн, без яких неможливо вести бізнес. Цю платформу спеціально було створено для представників середнього та малого бізнесу, яким вона дозволяє автоматизувати бізнес-процеси в компаніях різної спеціалізації:

 • торгових;
 • сервісних;
 • виробничих.

Впровадження системи ЕРП в управління бізнесом не тільки допоможе автоматизувати ряд важливих процесів, але дасть поштовх до розвитку комерційної організації або ФОП. Вбудовані в систему ЕРП процеси дозволяють комплексно підходити до вирішення питань операційної діяльності.

Бухгалтерія онлайн: все, що потрібно для ведення первинної бухгалтерії та податкової звітності

У сервісі ERP FOSS представлено новітнє програмне забезпечення бухгалтера, яке допоможе індивідуальному підприємцю або невеликої компанії, яка нещодавно розпочала роботу на ринку, правильно вести всі бухгалтерські документи і податкову звітність, не вдаючись до послуг бухгалтерського аутсорсингу. Використання бухгалтерського програмного забезпечення, яке пропонується на платформі ERP FOSS, обійдеться дешевше, ніж оплата послуг досвідченого бухгалтера. При цьому власник бізнесу отримає не тільки правильно складену первинну бухгалтерську документацію і податкову звітність, але також зможе отримати важливу інформацію, яка допоможе підвищити якість управління бізнес-процесами.

За допомогою використання бухгалтерського ПО можна ефективно контролювати різні види витрат комерційної організації:

 • матеріальні;
 • фінансові;
 • трудові.

Зручний хмарний сервіс для управління бізнесом надає широкі можливості власнику і керівнику:

 • вести первинну бухгалтерську документацію в режимі онлайн;
 • оперативно створювати базові звіти з продажу та закупівель товарів або сировини;
 • ефективно контролювати залишки коштів на банківському рахунку і в касі;
 • проводити перевірки оборотно-сальдової відомості в режимі онлайн;
 • вести і здавати податкові звіти через інтернет;
 • виставляти рахунки клієнтам;
 • вести облік продажів товарів або послуг;
 • вести облік витрат відповідно до профілю компанії;
 • швидко і точно розраховувати собівартість продукції або послуги;
 • здійснювати облік витрат і доходів за різними статтями;
 • вести зарплатні відомості;
 • швидко проводити інвентаризацію складів, отримуючи точну інформацію за товарними залишками;
 • контролювати щоденну виручку і виконувати ряд інших важливих для бізнесу функцій.

Вся бухгалтерська інформація надійно зберігатися в хмарному сервері, доступ до якого зареєстрований користувач ERP FOSS може отримати в будь-який час з будь-якого пристрою.

Для кого підходить хмарний сервіс ERP FOSS

Хмарна ЕРП система для обліку витрат малого бізнесу швидко адаптується під умови роботи будь-якої невеликої компанії або індивідуального підприємця. Вона дозволить заощадити час і кошти власника невеликого бізнесу, тому що під час використанні бухгалтерських програм системи ERP FOSS не доведеться проводити додаткових доробок і вносити зміни в конфігурацію програмного продукту. Користувач просто підключається, проводить необхідне налаштування бухгалтерських функцій і починає працювати.

Хмарний сервіс ЕРП максимально спрощує ведення бухгалтерії ФОП, забезпечивши підприємцю швидке оформлення первинної бухгалтерської документації та своєчасне складання податкових звітів.

Переваги використання

Бухгалтерські програми сервісу ERP FOSS допоможуть малому і середньому бізнесу України уникнути помилок у веденні первинної документації, забезпечать економію часу і коштів, які довелося б витратити на організацію бухгалтерського обліку в режимі офлайн.

На одному обліковому запису користувач зможе підтримувати декілька ФОП, ефективно керуючи своїм доходами і витратами. Клієнтам сервісу не доведеться витрачати час на відвідування податкової інспекції, вся податкова звітність, оформлена відповідно до обраної форми реєстрації підприємця, здається в режимі онлайн. Отримана з первинної бухгалтерської документації інформація допоможе керівникам приймати ефективні управлінські рішення і точно контролювати всі доходи і витрати компанії або ФОП. Практика показує, що перехід на онлайн-бухгалтерію забезпечує малому і середньому бізнесу стійке зростання і надає широкі можливості для розвитку.

Для нового клієнта сервіс пропонує 30 днів безкоштовного тестування бухгалтерського ПЗ та інших програм, передбачених обраним тарифом.

Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button