Інтеграція з Новою Поштою

Вам потрібна інтеграція з НОВОЮ ПОШТОЮ в програмі для торгівлі? Спробуйте ERP FOSS та оцініть можливості

 1. Експрес-наладні для замовлень
 2. Відстеження статусів
 3. Різні способи оплати
 4. Корегування ваги
 5. Доставка на відділення

Тепер не потрібно зберігати чеки експрес накладних, записувати номери відстеження посилок, відзначати оплати та повернення - всі ці дані легко знаходяться в програмі. Ви можете моментально побачити доставку та зв'язати оплату за накладеним платежем із замовленням.

Чим зручна інтеграція з Новою Поштою?

Замовлення на продаж
 1. Генерація експрес-накладних із замовлення в сервісі ERP FOSS, а не в кабінеті НП.
 2. Друк накладних безпосередньо в програмі для торгівлі. Більше не потрібно відвідувати відділення та чекати в черзі для відправки вашого замовлення. Ви оформляєте накладні самостійно та просто залишаєте всі посилки у відділенні.
 3. Відстеження статусів доставки відразу в модулі продажів.

Прямо з інтерфейсу програми ERP FOSS ви зможете:

 1. Формувати експрес-накладні для замовлень
 2. Вибирати спосіб оплати послуг НП
 3. Корегувати вагу посилки та суму страховки
 4. Оформляти доставку на відділення - в програмі є дані про всі адреси відділень НП в Україні!
Складські операції

Програма для інтеграції з НП

Проста та швидка інтеграція інтернет-магазину з Новою поштою - це Цілком реально з програмою ERP FOSS! Удосконалена програма обліку з автоматизацією Нової пошти дозволяє відмовитися від зберігання паперових експрес накладних та ручного зберігання номеру телефона для відстеження посилок. Крім цього, додаткові вбудовані функції дозволять вам автоматизувати процес контролю сплат та повернення. Служба підтримки буде з вами на зв'язку в режимі 24/7, щоб при необхідності надати допомогу на кожному етапі налаштування інтеграції.

Завдяки синхронізації CRM з Новою поштою, дозволить вам скоротити час на збір та аналіз даних, адже всі вони будуть автоматично зберігатися в самій програмі. Після інсталяції ви зможете відразу ж оцінити швидкість оновлення інформації про доставку та легкість зв'язування оплати із замовленням, що було відправлене післяплатою. Аналітика, управління та контроль ще ніколи не були настільки простим завданням!

Які переваги отримає ваш магазин під час використання цієї програми? Крім можливості синхронізації з бухгалтерськими програмами, які вже використовуються, ви оціните й інші вигоди цього рішення:

 1. Генерація експрес накладних без відвідування кабінету НП.
 2. Відстеження статусів посилок з моменту відправки клієнтом безпосередньо в сервісі.
 3. Вибір способу оплати и внесення змін до суми страховки через інтерфейс ERP FOSS.
 4. Друк накладних в програмі без обов'язкового відвідування відділення НП.
 5. Прискорений пошук замовлень за ТТН, іменем та номером клієнту!

Оцініть всі можливості програми вже сьогодні, щоб зробити свій бізнес ще більш успішним завтра! Записуйтесь на безкоштовну демонстрацію програми ERP FOSS. Для цього заповніть форму на сайті, й дочекайтеся дзвінка менеджера. Демонстрація здійснюється в онлайн режимі.

Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button