Податкова звітність ФОП онлайн

Набридло стояти в чергах для подання податкової звітності? Економте свій час, здавайте звіти онлайн в програмі ERP FOSS

 1. Швидко та надійно
 2. Доступно з будь-якого пристрою
 3. Завжди актуальний процес здачі звітності
 4. Кваліфікована підтримка користувачів
 5. Податкова звітність без переплат

ERP FOSS дозволяє здавати в Державну фіскальну службу України (ДФС) податкові звіти ФОП в електронному вигляді. Генеруйте звіти в програмі та підписуйте їх за допомогою цифрового ключа ЕЦП. Надсилайте звіти онлайн та отримуйте квитанції, які офіційно підтверджують здачу податкової звітності. Відстежуйте список відправлених в ДФС документів та їх статуси.

Яку податкову звітність ФОП реалізовано в програмі?

Журнал документів
 1. Заява про визнання електронних документів.
 2. Податкова декларація ФОП (ФОП) 1, 2 і 3 груп як платника єдиного податку.
 3. Декларація резидента України про валютні цінності.
 4. Розрахунок сум з доходів, нарахованих (сплачених) на користь фіз. осіб, та сум податків, утриманих з них.
 5. Звіт про суми доходів, нарахованих для застрахованих осіб, та суми єдиних внесків на обов'язкове держ. страхування (див. форму Д5).

Переваги подання податкової звітності з ERP FOSS

 1. Наявність актуальних в поточний момент форм звітності.
 2. Автоматичне заповнення форм даними з програми.
 3. Можливість коригування звітності.
 4. Відстеження статусів відправлених звітів прямо з програми.
Звіти

Програма для податкової звітності ФОП

Представники малого бізнесу зможуть автоматизувати процес оформлення і здачі звітних документів у ДФС України, якщо будуть використовувати спеціальну програму для здачі податкової звітності для ФОП. До неї можна підключитися на хмарному сервісі ERP FOSS, обравши для себе відповідний тариф. Сервіс дозволяє формувати документи для податкової, які передбачено для фізичних осіб, що працюють на ринку в якості зареєстрованих підприємців, в електронному вигляді і в режимі онлайн відправляти звіти до Державної фіскальної служби країни.

Переваги ведення електронної звітності

Не тільки для починаючого підприємця, але також для бізнесмена з великим досвідом роботи, складання податкової звітності займає багато часу. За допомогою спеціальної програми для формування звітів в податкову можна істотно оптимізувати свої витрати і витрати за рахунок:

 • оплати послуг бухгалтера;
 • сплати штрафних пені за несвоєчасну здачу звіту або за помилкове оформлення документів;
 • економії часу, який потрібен для оформлення податкових звітів.

Наявність опції електронного підпису дозволяє не витрачати час на відвідування податкової інспекції для надання звітності на паперових носіях. За допомогою програми підприємець зможе з будь-якого місця в режимі онлайн відстежувати статус відправлених в податкову документів, що дозволить йому уникнути затримок під час подання звітів.

Функції програми для податкової звітності ФОП

У програмі можна налаштувати різні функції, які суттєво спростять роботу з документами для податкової інспекції:

 • автоматичне заповнення використовуваних форм звітності;
 • виправлення заповнених документів для податкової;
 • можливість з програми відправляти складені звіти в цифровому форматі.
 • відстеження в режимі онлайн за станом відправлених до податкової інспекції документів.

Складання електронної податкової звітності для ФОП може бути проведено у форматі, передбаченому для 1, 2, 3 груп платників єдиного податку, передбаченого для фізичних осіб, які займаються бізнесом. За допомогою такого сервісу можна також розрахувати розмір сум, які стягуються з доходів фізичних осіб, скласти податкову декларацію для резидентів України на валютні цінності, скласти звіти про виплату внесків за держстрахування.

Переваги використання хмарного сервісу ERP FOSS

Зареєстровані на хмарній платформі користувачі завжди можуть знайти діючі форми податкової звітності. Кожен підприємець отримує можливість безкоштовного тестування програми з автоматичного складання податкової звітності. Щоб отримати доступ до демоверсії такого ПЗ потрібно тільки зареєструватися на сайті, вказавши свій email та ім'я.

Крім програми з автоматичного заповнення податкової звітності сервіс електронного документообігу пропонує підприємцям різні рішення, які допоможуть ефективно управляти бізнесом. Тут є рішення для підприємства, для магазинів і сервісних служб, які допоможуть автоматизувати різні бізнес-ланцюжки, які дають повну уяву керівнику і власнику про доходи та витрати його фірми.

Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button