Документообіг організацій та підприємств

Керуйте роботою з електронними документами вашої організації з будь-якого робочого місця через інтернет

Електронний цифровий підпис
Віртуальна структура організації
Облік електронних документів
Резолюції та виконання листів
Офісні документи онлайн
Документообіг організації

Електронний цифровий підпис

Підтримка ЕЦП від популярних провайдерів

ЕЦП в електронному документообігу онлайн

Електронний цифровий підпис - це юридично значиме підтвердження цілісності та автентичності ваших документів. Відправляйте листи та інші документи, підписанні ЕЦП, як всередині, так і зовні вашої організації. Система підтримує ЕЦП від найбільш популярних провайдерів в Україні.

Віртуальна структура організації

Ваш онлайн офіс як на долонях

Структура організації в програмі для документообігу

Спроектуйте ієрархічну структуру вашої організації чи підприємства будь-якого рівня складності та вкладеності. Створіть та уведіть співробітників до віртуальних підрозділів. Надайте їм доступ до окремих функцій системи відповідно до їх посадових обов'язків. Зберігайте всі данні про користувачів (посади, контакти, тощо) у єдиних довідниках.

Облік електронних документів

Простий та зрозумілий будь-якому діловоду

Облік електронних документів

Створюйте та редагуйте реєстраційно-контрольні картки (РКК) вхідних та вихідних листів, внутрішніх документів. Вам доступний швидкий пошук листів за їх атрибутами з будь-якого пристрою через інтернет. Підтримуються журнали реєстрації з гнучким налаштуванням нумерації електронних документів.

Резолюції та виконання листів

Маршрути виконання у підрозділах

Резолюції за документом в системі документообігу

Запускайте у роботу маршрути виконання документів, створюйте резолюції, подавайте їх на утвердження керівникам та далі за маршрутом виконавцям у підрозділи. Відправляйте на погодження проекти листів-відповідей на вхідні листи вашим співробітникам, пов'язуйте вхідні та вихідні листи між собою.

Офісні документи онлайн

Редагуйте документи у браузері

Робота з офісними документами онлайн в СЕД

Ви можете вкладати до карток документів файли найпоширеніших офісних електронних форматів (текстовий документ, електронна таблиця, презентація). Дані документи можна створювати та редагувати безпосередньо у браузері за підтримкою вбудованого open source редактору Onlyoffice.

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button