Інтеграція з Приват Банком

Потрібна інтеграція з Приват Банком?
У програмі для торгівлі ERP FOSS Ви зможете оцінити всі переваги автоматичного обміну даними з Приват Банком

  1. Завантаження виписок за всіма
    рахунками або по конкретному рахунку
  2. Формування та друк реєстрів платежів

Що таке Інтеграція з Приват Банком?

Приват 24

ERP FOSS використовує програмне API найбільшого банку України - Приват Банку для автоматичного отримання виписок / залишків по рахунках та імпорту платежів в систему Приват24.

Що Ви отримаєте в результаті?

Ви зможете виписати рахунки для замовлень, вибирати спосіб оплати - картка Приват Банку, та, залишаючись в інтерфейсі програми ERP FOSS, відкрити кабінет Приват24, вибрати картку та підтвердити оплату рахунків.

Можлива також і зворотна ситуація - Ви чекаєте оплату виставлених Вами рахунків. ERP FOSS із заданою періодичністю автоматично звертається до системи Приват24 та завантажує банківські виписки про оплати, які надійшли на Ваші рахунки. Оператор прив'язує надійшовші оплати до виписаних раніше рахунків.

Особливо зручно комплексне використання інтеграцій з Приват Банком і з Новою Поштою в модулі «Інтернет магазин». У Вас з'явиться можливість автоматичного підтвердження оплат за товар на сайті з запуском процесу доставки товару Новою Поштою.

Використання API
Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button