Програма обліку автозапчастин

Ви - власник автомагазину та Вам потрібна програма обліку автозапчастин? Оцініть можливості ERP FOSS системи для торгівлі абсолютно безкоштовно

 1. Зручний номенклатурний довідник
  - прямі та непрямі аналоги
 2. Управління декількома складами
 3. Підтримка сканера штрих-кодів,
  друк товарних чеків
 4. Інтеграція з Новою Поштою

Програма ERP FOSS надає всі засоби для обліку товарів у торгівлі, зокрема, складський облік, супровід закупівель та продажів, підтримку бухгалтерських документів. У той же час програма містить особливі функції, корисні для обліку автозапчастин та автосервісу.

Особливості програми обліку автозапчастин

Автозапчастини

Властивості товару в програмі враховують специфіку автобізнесу - є можливість ввести всі дані про запчастину: марка авто, виробник, оригінальний код та коди альтернативних запчастин-замінників з їх виробниками. Таким чином, Ви отримаєте систему швидкого пошуку і підбору потрібної запчастини за критеріями ціни / якості та ін.

Переваги ERP FOSS для магазину автозапчастин

 1. Інтеграція з Новою Поштою та Приват24.
 2. Наявність мобільного додатка.
 3. Підтримка податкової звітності для ФОП.
інформація про доставку

Програма для обліку автозапчастин

Хмарна програма для обліку автозапчастин ERP FOSS - оптимальне рішення для управління автомагазином онлайн. Функціонал і зручний інтерфейс програми спрямований на підвищення якості та оперативності обслуговування клієнтів, супровід продажів і закупівельної діяльності, грамотне складання бухгалтерської та фінансової звітності.

ERP FOSS - необхідна програма для автосервісу, об'єднує складський облік автозапчастин в єдину систему з торгівлею, що дозволяє ефективно вирішувати найскладніші завдання клієнтів і партнерів, оперативно взаємодіяти онлайн на будь-якому етапі, зокрема з питань оптових закупівель. Організація складської діяльності включає управління декількома складами. Під час приймання або переміщення товару, видалення неактуальної номенклатури до архіву, функції програми сприяють суттєвому зниженню загальної недостачі, яка часто виникає на складах з різних причин.

Номенклатурний довідник для зручності розділено на категорії та підкатегорії. Програма дозволяє вести торгівлю на сучасному рівні, швидко і точно знаходити за кодом необхідну оригінальну запчастину чи якісний аналог для будь-якої марки авто за прийнятною для клієнта ціною. Автоматизація обліку торгівлі впливає і на підвищення середньої вартості чека.

інтеграція програми

Однією з переваг ERP FOSS є оформлення доставки товарів прямо з робочого місця за допомогою популярного сервісу Нова Пошта. Можливості модуля інтеграції це:

 • експрес-накладних,
 • вибір способу оплати,
 • контроль вартості доставки,
 • перегляд статусу відправлень,
 • відстеження післяплати.

Інтегрується програма також з Prom.ua та Приват24. Касовий термінал (POS) виконує роботу з будь-якого комп'ютеру, планшету або POS терміналу. Функціонал включає в себе підтримку сканерів, принтера чеків, банківського терміналу, виконує друк цінників і етикеток. Під час формування електронних чеків, використовується програмний реєстратор розрахункових операцій (РРО), дані про всі операції відправляються в податкову службу.

Розробникам ERP FOSS вдалося поєднати облік і торгівлю в одній програмі. При цьому вона відрізняється невеликою щомісячною абонентською платою, безкоштовним налаштуванням і оновленнями. Надається безкоштовний пробний період роботи без обмежень за функціями.

Поширені питання

❓ Чи можна спробувати програму обліку автозапчастин безкоштовно?
Так, треба зареєструватись на нашому сайті, створити свій обліковий запис. 1 місяць роботи у Вас буде безкоштовний.
❓ Чи є у програмі підтримка сканера штрих-кодів та друк товарних чеків?
Так, програма підтримує будь-які сканери штрих-кодів та принтері чеків. Є можливість друкувати етикетки різних розмірів у будь-якому модулі з товарної номенклатури.
❓ Які переваги ERP FOSS надає для магазину автозапчастин?
Ви можете увести базу товарів з оригінальними та альтернативними кодами за допомогою імпорту Excel. Підтримуються інтеграції з Пром-уа, Новою Поштою, Приват24. Можливо також підключити фіскалізацію з ПРРО. І все це в одній програмі.
❓ Чи підтримує програма податкові звітності для ФОП?
Так, з програми можливо здавати звіти з єдиного податку та єдиного соціального внеску ФОП.
❓ Чи є наявність мобільного додатка у програмі обліку автозапчастин?
Ні, мобільного додатку нажаль немає.
Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button