Інтеграція з інтернет-магазинами на базі Shop-Express

У вас є магазин на Shop Express, але потрібна також програма обліку товарів та замовлень? Спробуйте ERP FOSS – дізнайтеся про переваги сумісної роботи обох платформ!

 1. Синхронізація товарів та послуг між
  інтернет-магазином та програмою обліку
 2. Експорт замовлень з Shop Express та
  їх обробка у ERP FOSS
 3. Можливість підключення доставки НП
 4. Можливість інтеграції з ПРРО

Що таке інтеграція з Shop-Express?

ERP FOSS підтримує API однієї з самих популярних платформ для створення інтернет-магазинів в Україні – Shop-Express.

Ви зможете завантажувати товари та замовлення з інтернет-магазину до програми для автоматизації торгівлі, виконувати закупівлі, складські та бухгалтерські операції, обробляти замовлення та інше.

Shop Exress API

Що ви отримаєте в результаті?

Інтеграція з Shop Express
 1. Автоматичний експорт товарів та послуг з інтернет-магазину на Shop-Express до кабінету ERP FOSS та у зворотному напрямку. Таким чином, можливо вести облік товарів, складський та бухгалтерський облік та займатися онлайн торгівлею одночасно.
 2. Після прийняття замовлення на Shop-Express, воно автоматично потрапляє до ERP FOSS, де його можна обробити та відвантажити товари замовнику за допомогою інтеграції з сервісом Нової Пошти.
 3. Ви зможете прийняти та зареєструвати в ERP FOSS платіж від замовника, а за допомогою інтеграції з ПРРО, – надрукувати та/або переслати покупцеві чек з фіскальним номером.
 4. У програмі з заданою періодичністю автоматично відбувається синхронізація залишків товарів та цін з Shop-Express. Ви можете обрати за яким прайсом та якою валютою буде відбуватися завантаження цін до вашого інтернет магазину.

ERP FOSS – програма для інтеграції з Shop-Express

У теперішній час наявність інтернет магазину – є необхідною умовою для успішного розвитку вашого бізнеса, але не достатньою. Вам потрібен надійний помічник, який допоможе вести облік товарів та послуг, організувати склад та бухгалтерію, автоматизувати торгівельну діяльність та здачу податкової звітності.

Цей помічник вже існує, до вашої уваги – програма для автоматизація торгівлі ERP FOSS!

Для успішної інтеграції з інтернет-магазином на Shop-Express наша програма підійде найкращим чином. Нашы переваги – проста процедура підключення та налаштування синхронізації товарів/послуг/замовлень, – нічого зайвого. З ERP FOSS ви можете керувати бізнесом більш ефективно.

Нова програма торгівлі для магазину на Shop-Express може вирішувати такі завдання:

 1. автоматичне завантаження товарів/послуг з Shop-Express до ERP FOSS;
 2. синхронізація залишків товарів та актуальних цін між програмою та магазином;
 3. автоматичне прийняття до програми замовлень, що надійшли з магазину;
 4. обробка замовлення зі зміною його статусу в інтернеті;
 5. можливість відправки замовлення транспортною компанією прямо з кабінету програми за рахунок інтеграції з сервісом Нової Пошти;
 6. приймання та реєстрація платежів з одночасним друком і відправкою клієнтам касових або фіскальних чеків (інтеграція з ПРРО);
 7. побудова аналітичних звітів за продажами, фінансових звіті, тощо.

Таким чином, ERP FOSS - це програма для автоматизації торгівлі з Shop-Express та іншими сервісами для бізнесу. За її допомогою кожен підприємець може стати бухгалтером, комірником, логістом і просто успішним керуючим власного бізнесу. Обирайте комплексні сучасні рішення і рухайтеся вперед!

Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube
Call Now Button