Після того, як Ви увійшли до системи, Ви потрапите на сторінку “Обговорення”, де можна переглянути вхідні повідомлення, адресовані користувачеві, від імені якого Ви увійшли до системи. Для того, щоб перейти в потрібний Вам модуль програми, натисніть на кнопку меню в лівому верхньому кутку.
В меню, що відкрилося, відображаються ті модулі, що входять до поставки системи. Для розширення функціоналу системи існує можливість додавання нових модулів. Залежно від прав користувача на роботу з системою та її налаштування, даний список модулів може відрізнятися від того, що зараз маю я.
Для переходу на будь-який з модулів, просто клікніть по ньому курсором миші .
Наприклад, перейдемо до меню “Продаж”. Перед вами відображається панель управління з пунктами меню даного модуля.
Якщо відкрити випадаючий список «Більше» у вікні “Панель приладів”, можна буде перейти на будь-який з пунктів, що відображаються в даному вікні.
Смуга кольорових квадратів дозволить Вам змінити колір меню швидкого доступу, відповідно до Ваших уподобань.
Перейдіть до меню “Продаж” та оберіть будь-який пункт меню. Наприклад, “Товари”.
На прикладі обрано розділу, розглянемо, які параметри інтерфейсу надає система.
Перш за все, можна створювати нові дані та переглядати вже існуючі.
Також можна змінювати вид таблиці (для цього натисніть на потрібну іконку).
Для швидкого пошуку використовуйте рядок пошуку.
Далі натисніть на іконку лупи у правому верхньому кутку.
З’явились додаткові функції з управління модулем.
Функція «Фільтри» – після застосування фільтра система виведе на екран список елементів, які відповідають умовам фільтра. Також можна згрупувати елементи списку по довільним групам.
«Групувати за» – надає можливість об’єднувати списки в групи за будь-яким параметром із запропонованих системою. Наприклад, хочу, щоб система впорядкувати список за “Востаннє оновив”. Отже система впорядкувала список товару згідно обраного параметру.
«Закладки» – дає можливість налаштувати вигляд, який буде встановлено за замовчуванням при переході на відповідну таблицю.
Оберіть декілька з вже існуючих записей.
З’явились дві кнопки – “Друк” та “Дія”.
“Друк” – можна роздрукувати етикетки товарів
“Дія” – відзначивши декілька елементів списку, можна здійснювати над ними групові дії, доступні у випадаючому списку.
Наприклад, можна зробити експорт товару із програми, вказати, що обраний товар не можна продавати, тощо.
Тепер оберіть та відкрийте будь-який запис зі списку.
У відкритому записі можна побачити різні кнопки, що дозволяють виконувати дії над елементом так переглядати певні дані.
Наприклад, натисніть на кнопку “В наявності”. У відкритому вікні Ви отримаєте інформацію про те, коли надійшов товар, де він зберігається. Послідовність відкриття документів показана у верхній половині картки елемента через косу лінію. Вибравши будь-який елемент, можна повернутися безпосередньо в потрібний документ або список документів.
Натисніть на кнопку “Переміщення”. У відкритому вікні можна побачити складський рух по даному елементу.
Більш детальніше розглянемо функціонал даного модуля у окремому відео.
Щоб подивитися наступний елемент списку не обов’язково виходити з картки елементу, в якій ви перебуваєте, і повертатися до списку. Достатьно просто натиснути на стрілки в правому верхньому кутку для переходу на наступний або попередній елемент.
Також розглянемо декілька моментів з налаштування модулю.
Якщо Ви маєте певні права для роботи з системою, то в пункті меню “Налаштування” Ви зможете налаштувати даний модуль. Для цього Вам необхідно вибрати потрібний пункт, ввести певні зміни, та натиснути кнопку “Застосувати” в лівому верхньому кутку.
Також система дозволяє вибрати мову, на якій Ви будете працювати. Для налаштування мови роботи з системою перейдіть в свій обліковий запис і оберіть “Налаштування”.
Оберіть мову у випадаючому списку у полі “Мова” та натисніть на кнопку “Зберегти”.
Ще для зручності користувача реалізована можливість відкриття декількох модулів в одному вікні, перемикатися між якими можна переходячи по його вкладках.