Звіт “Валовий прибуток”

Вступ

Звіт “Валовий прибуток” дозволяє отримати інформацію про закупівельну та роздрібну вартості проданих за період товарів, а також відображає показники прибутку від продажів, ефективність і рентабельність продажів. Для формування звіту за валовим прибутком призначений модуль Продажі.

Звіт “Валовий прибуток” формується у валюті, яка обрана в якості валюти управлінського обліку в програмі ERP FOSS. На зміну цифр звіту впливають документи відвантажень і повернень – тобто тільки ті документи, якими відвантажується і повертається товар/послуги покупцям.

Формування звіту “Валовий прибуток”

Доступ до модуля продажу мають тільки ті користувачі програми, яким надані відповідні права.

Для створення звіту перейдіть в пункт меню Звіти/Валовий прибуток:

Меню Звіт Валовий прибуток

За замовчуванням звіт формується за типом складського переміщення (відділам продажів):

Налаштування звіту Валовий прибуток

Вибравши пункт Заміри, ви можете додати колонки в валовий прибуток.

Модифікація звіту Валовий прибуток

Схлопніте колонку Разом, натиснувши на знак “-“. Далі натисніть на знак “+” (разом) і додавайте додаткові угруповання.

Угруповання звіту Валовий прибуток

Після формування звіту з певними налаштуваннями, якщо ці налаштування буде використовуватися часто, рекомендується їх зберегти: натисніть кнопку Вибране/Зберегти поточний список.

Важливо: Якщо ви не внесли в картку товару вартість, то при формуванні звіту будуть невірні показники.

У програмі є послуги, які містять собівартість і послуги, які її не містять, наприклад: доставка, оренда. Вирішувати, чи будуть ваші послуги виробничими, ви повинні самі на рівні ваших бізнес процесів.

Будь-яку послугу, яку ви надаєте, можна подати як тієї, яка містить собівартість, наприклад, розподіливши туди витрати на паливо автомобіля, який виконує доставку. У разі, якщо у нас послуги не містять собівартості, програма покаже для них 100% рентабельність в звіті за валовим прибутком.

Звіт Валовий прибуток

 

 

Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

ВСТАНОВИТИ
Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube Call Now Button