Для чого потрібно автоматизувати роботу складу?

  1. Переваги автоматизації складського обліку
  2. Наша пропозиція
  3. Що ви отримаєте, автоматизувавши складській облік за допомогою ERP FOSS?

Автоматизація складу – рішення, яке дозволить вашому бізнесу стати більш ефективним. Особливо це актуально для компаній з високим товарообігом та/або великими складськими площами.

Якщо ви продаєте сотні одиниць продукції в місяць – вам вже потрібна автоматизована система складського обліку. Але і для невеликих компаній, а також приватних підприємців (ФОП) впровадження системи управління складом (WMS) дасть ряд конкурентних переваг, особливо під час комплексної автоматизації торгової діяльності.

Переваги автоматизації складського обліку

Впровадження системи складського обліку дозволить вам:

  • підвищити швидкість обробки замовлень,
  • скоротити витрати часу на оприбуткування товарів,
  • поліпшити керованість підрозділами, що займаються зберіганням товарів.

Наша пропозиція

Вашій увазі пропонуємо хмарний сервіс ERP FOSS – рішення для комплексної автоматизації торгівлі і складу, бухгалтерського обліку та інших аспектів роботи малого бізнесу.

З ERP FOSS ви не тільки досягнете всіх перерахованих вище результатів, а й отримаєте додаткові вигоди за рахунок інтеграцій з популярними серед підприємців України сервісами (Нова Пошта, Prom.ua).

Що ви отримаєте, автоматизувавши складський облік за допомогою ERP FOSS?

Хмарна програма ERP FOSS дозволить вам вирішувати такі завдання:

Облік залишків товарів. Для початку роботи з програмою рекомендується увести всю номенклатуру ваших товарів із зазначенням їх категорій (різновидів). Підтримуються всі можливі одиниці виміру товарів (штуки, вагові одиниці, об’єм, площа, тощо.).

Підтримується імпорт товарів в базу даних зі спеціально підготовлених файлів Excel.

Керування місцями зберігання. Ви можете вказати один або декілька складів (місць зберігання в межах одного складу) в нашій програмі.

Інвентаризація продукції. Ця функція дозволяє швидко отримати звіт про залишки товарів на складах. Ви можете відкоригувати залишки як вручну, так і автоматично: ввести товари за допомогою сканера штрих-кодів. Можна друкувати етикетки з вашим логотипом і штрихкодом, щоб наклеїти іх на товари.

Автоматизоване поповнення запасів. ERP FOSS дозволяє планувати необхідну кількість товарів на складі за допомогою автоматичних завдань-планувальників. Під час зменшення запасів товарів ничче заданих обсягів може автоматично запускатися процедура закупівлі товару у постачальника.

Управління переміщеннями товарів. Всі вхідні, вихідні та внутрішні переміщення документуються і доступні для перегляду і створення транспортних накладних на їх підставі при необхідності.

Інтеграція з Новою Поштою і Prom.ua. Дані можливості особливо оцінять власники інтернет-магазинів і підприємці, які займаються продажем своїх товарів і послуг через інтернет. Не заходячи в кабінет Нової Пошти, прямо з нашої програми ви зможете створювати відправлення, автоматично коригуючи залишки товарів на складі.

Якщо у вас є магазин на Пром-уа, ви зможете синхронізувати замовлення в системі Prom.ua з нашою програмою.

Таким чином, автоматизація складу за допомогою хмарного сервісу ERP FOSS дає вам хороші підстави для зміцнення своїх позицій на ринку і отримання конкурентних переваг. Увійдіть і спробуйте попрацювати безкоштовно.