Різні одиниці виміру

Введення

У кожному виді діяльності своя специфіка роботи в тому числі і в торгівлі. Хтось купує товар партіями і продає його в роздріб, хтось коробками, а продає поштучно, хтось торгує сипучими продуктами, закуповуючи їх мішками, а продає, зважуючи на терезах. Як це можна реалізувати в програмі? Обговоримо схему на прикладі продажів кормів для домашніх тварин, корм закуповують в мішках, а продають на вагу.

Одиниця виміру – мішок.

За замовчуванням в програмі існує категорія одиниць вимірювання Вага. І як видно з малюнка нижче, ми вже маємо кілька одиниць виміру в цій категорії. Базова одиниця виміру для неї встановлена кг (кілограм).

Одиниці виміру в категорії вага
Одиниці виміру в категорії вага

У даній категорії створимо нову одиницю виміру Мішок корму. Тип виберемо Більше за основну одиницю виміру категорії. І будемо вважати, що в мішку 10 кілограм корму (поле Більша коефіцієнт).

Нова одиниця виміру
Нова одиниця виміру

Після збереження ми бачимо нову одиницю виміру в списку.

Список одиниць виміру
Список одиниць виміру

Закупівля та продаж

Спочатку створимо Товар. Зверніть увагу на вибір одиниць вимірювання для даного продукту.

Картка товару
Картка товару

Проведемо закупівлю новоствореного товару. Для цього переходимо в меню Купівля та створюємо Замовлення купівлю. У картці Замовлення купівлю, в полі Одиниці виміру товару програма автоматично вказала одиницю виміру Мішок корму.

Замовлення на закупівлю
Замовлення на закупівлю

Після оформлення доставки продукту ми бачимо на складі 30 кілограм корму для тварин.

Закуплений товар
Закуплений товар

Продамо частину цього товару. Для цього ми переходимо в меню Продажі і створюємо Замовлення на продаж. У картці Замовлення на продаж ми вибираємо продукт вказуємо його кількість, в якості одиниць виміру вибираємо кг.

Картка замовлення на продаж
Картка замовлення на продаж

Тепер, коли сформований Замовлення на продаж, ми проводимо відвантаження товару. Далі переходимо на склад і дивимося на залишки товару. Ми бачимо, що товару на складі залишилося 28,9 кг.

Залишки товару
Залишки товару

Можливі продажі товару і в інших одиницях виміру, наприклад, в грамах. При цьому програма автоматично перераховує ціну і залишки продукту.

Продаж в інших одиницях виміру
Продаж в інших одиницях виміру

На цьому прикладі ми хотіли вам показати один з варіантів роботи нашої програми, і її можливості. Таким чином ви можете купувати товар мішками і продавати його на вагу, купувати бочками і продавати його на розлив.

Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

ВСТАНОВИТИ
Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube Call Now Button