Звіти у касовому терміналі

Вступ

У модулі “Касовий термінал” (КТ) ви можете побачити та/або налаштувати декілька звітів за продажами, що відбулися на касі.

Сесії

Для того, щоб переглянути список касових сесій, відкрийте пункт меню “Замовлення/Сесії“:

Спсиок сесій у КТ

У списку є дані про КТ, номер сесії (ІД), продавця, дати відприття та закриття сесії, та власно стан сесії (відкрито, закрито, тощо).

Якщо натиснути на строку цього списку можна побачити дані по обраній сесії:

Інформація про сесію на касі

Замовлення

Для того, щоб переглянути список замовлень, зроблених на вашій касі (касах), відкрийте пункт меню “Замовлення/Замовлення“:

Список замовлень у касововму терміналі

Якщо натиснути на строку цього списку можна побачити обране замовлення:

Інформація про замовлення

У замовлені список придбаних товарів та сума за них. Можна також побачити спосіб оплати (закладка Платежі) та іншу інформацію (Додакова інформація), зокрема номер чеку. За допомогою меню Друк можна роздрукувати чек РРО (якщо такий є).

Аналітичні звіти за продажами

Програма дозволяє створити аналітичний звіт за продажами, який можна дивитися у різних розрізах. Звіт можна налаштовувати “під себе” та зберегти для подальшого використання. Для генерації звіту оберіть меню Звіти/Замовлення:

Аналітичні звіти на касовому терміналі

Далі ви можете натиснути “+” у верхній стічці або у лівому стовпчику та обрати подальший рівень деталізації звіту, наприклад за товарами:

Деталізація звіту за продажами

У результаті отримаєте детальний звіт вже за товарами:

Звіт за проданими товарами

За допомогою “” можна повернутися до попереднього рівня деталізації.

На звіт можна накласти фільтри, наприклад за діапазоном дат замовлень:

Налаштування фільтру звіту за продажами

У результаті звіт буде відфільтровано за даними продажів поточного місяця

Відфільтрований звіт за продажами

Звіт “Деталі продажу” для друку

Ще одна можливість – створення звітів для друку (у вигляді pdf-файлів). Для цього віконайте пункт меню “Звіти/Деталі продажу“:

Звіт Деталі продажу

Далі оберіть діапазон дат для звіту та увімкніть або залиште пустою опцію Показати товари, додайте/видаліть необхідні каси. Натисніть Друк:

Налаштування звіту Деталі продажу

У результаті зявиться pdf-файл звіту, у якому можна побачити інформацію про суму платежів, що проведено через касу різними способами оплати. А також всі данні про службові внесення й видачі гоиівки з каси.

Якщо у налаштування звіту було включено опцію “Показати товари”, у звіті Ви також побачите всі продажі на касі по кожному товару за обраний період:

Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

ВСТАНОВИТИ
Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube Call Now Button