Звіт “Валовий прибуток”
Вступ
Звіт “Валовий прибуток” дозволяє отримати інформацію про закупівельну та роздрібну вартості проданих за період товарів, а також відображає показники прибутку від продажів, ефективність і рентабельність продажів. Для формування звіту за валовим прибутком призначений модуль Продажі.
Звіт “Валовий прибуток” формується у валюті, яка обрана в якості валюти управлінського обліку в програмі ERP FOSS. На зміну цифр звіту впливають документи відвантажень і повернень – тобто тільки ті документи, якими відвантажується і повертається товар/послуги покупцям.
Формування звіту “Валовий прибуток”
Доступ до модуля продажу мають тільки ті користувачі програми, яким надані відповідні права.
Для створення звіту перейдіть в пункт меню Звіти/Валовий прибуток:
За замовчуванням звіт формується за типом складського переміщення (відділам продажів):
Вибравши пункт Заміри, ви можете додати колонки в валовий прибуток.
Схлопніте колонку Разом, натиснувши на знак “-“. Далі натисніть на знак “+” (разом) і додавайте додаткові угруповання.
Після формування звіту з певними налаштуваннями, якщо ці налаштування буде використовуватися часто, рекомендується їх зберегти: натисніть кнопку Вибране/Зберегти поточний список.
Важливо: Якщо ви не внесли в картку товару вартість, то при формуванні звіту будуть невірні показники.
У програмі є послуги, які містять собівартість і послуги, які її не містять, наприклад: доставка, оренда. Вирішувати, чи будуть ваші послуги виробничими, ви повинні самі на рівні ваших бізнес процесів.
Будь-яку послугу, яку ви надаєте, можна подати як тієї, яка містить собівартість, наприклад, розподіливши туди витрати на паливо автомобіля, який виконує доставку. У разі, якщо у нас послуги не містять собівартості, програма покаже для них 100% рентабельність в звіті за валовим прибутком.