Реєстрація в програмі

Початок роботи.

Почати роботу з програмою ERP FOSS ви можете з ознайомлення з демонстраційною версією програми. Для цього натисніть Спробувати на сайті, та пройдіть реєстрацію в програмі.

Реєстрація в програмі ERP FOSS

На вказану при реєстрації адресу надійде лист з подальшими інструкціями. Перейдіть по посиланню в цьому листі та введіть пароль, який ви задали при реєстрації. Далі ви можете вибрати рішення, яке найкраще підходить для вашого бізнесу.  При бажанні, в подальшому це рішення можна змінити на інше. Також необхідно ввести доменне ім’я, яке буде застосовуватися в адресі, де буде розміщена ваша інформація. Далі натисніть Спробувати.

Інформація про акаунт в ERP FOSS

Програма переадресує вас на сторінку входу в демонстраційну базу за адресою, яку ви вибрали для доменного імені. Для входу введіть Email та Пароль, які ви вводили при реєстрації.

Програма для торгівлі у браузері

Тепер ви зможете заходити в вашу програму набравши в браузері адресу вашого домена.

Перед початком роботи з демонстраційною версією ми рекомендуємо переглянути статтю Інтерфейс, в якій ви можете ознайомитися з особливостями інтерфейсу програми. Після цього створіть декілька постачальників та клієнтів. Як це зробити описано в статті Клієнти та постачальники. Наступним кроком буде створення товарів, які ви будете закуповувати та продавати. Опис роботи з товарами наведено в статті Товари. Замість створення товарів та клієнтів вручну ви можете імпортувати ваших контрагентів та товари з таблиці exel як описано розділі Імпорт  статті  Налаштування. Тепер ви готові проводити стандартні дії по закупівлі та продажу товарів. Опис цих дій наведено в статті Закупівлі та продажі. Стандартні дії.

Для більш повного ознайомлення з можливостями програми перегляньте інші статті сайту. Для пошуку функціональних можливостей ви можете скористатися функцією пошуку на сайті.

При роботі з програмою ми повинні розуміти, що деякі дані ми не зможемо видалити з програми. Але якщо вони вам заважають і більше не потрібні, то ви можете створити нову “чисту” програму скориставшись можливістю Почати спочатку в Кабінеті користувача.

Кабінет користувача

Після реєстрації в програмі ви отримаєте доступ до свого кабінету. Для входу в нього зайдіть на сайт erp.foss.ua і виберіть Увійти

вхід до кабінету користувача програми для торгівлі

В лівій частині екрану ви можете побачити свої дані, в тому числі і платежі, якщо вони проводилися. В верхній правій частині представлена інформація по вашому чинному плану.

  • Рішення – це вибране вами рішення
  • Посилання – адреса в мережі Інтернет  за яким розташовується ваше Рішення. Посилання співпадає з вибраним вами доменним ім’ям. Натиснувши на посилання ви потрапляєте в робочу програму.
  • Кількість користувачів – кількість користувачів, які можуть підключитися до вашого Рішення. Для демонстраційної версії по замовчуванню встановлено три користувача. В подальшому ви можете змінити цю кількість.
  • Дата закінчення – дата до якої дії ваш план. Якщо поточна дата більша за цю дату ви не отримаєте доступ до вашого рішення.

Почати спочатку – цей пункт призначений для можливості переходу з одного рішення на інше, а також для знищення всієї інформації в вашій базі даних.  Почати спочатку  ви можете як на демонстраційній версії програми, так і на робочій. Але ви повинні розуміти, що база даних буде створена заново і ви втратите всі ваші дані, які були введені до цього.

створення бази даних програми торгівлі

В нижній правій частині екрану ви можете продовжити строк дії вашого рішення та змінити кількість користувачів. Змінити Рішення ви зможете тільки знищивши всі дані в програмі. (Пункт Почати спочатку). Вибравши необхідні опції ви можете сплатити їх вартість. які будуть вказані в колонці Ціна. Після проведення оплати ваш діючий план буде змінено відповідно до вашого вибору.

перегляд сплачених замовлень

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube Call Now Button