Реєстрація в програмі. Кабінет користувача. Обліковий запис

Реєстрація на сайті

Почати роботу з програмою ERP FOSS ви можете, зареєструвавшись на нашому сайті. Після реєстрації надаємо безкоштовний період ознайомлення з програмою – 1 місяць. Для цього натисніть Спробувати на головній сторінці сайту:

Кнопка Спробувати ERP FOSS

Або оберіть меню Увійти -> Реєстрація. З’явиться форма реєстрації у програмі:

Реєстрація у програмі ERP FOSS

Вкажіть у даній формі такі дані:

  • Назва компанії – назва вашої компанії англійською мовою, або назва ФОП, або будь-яка інша назва вашого бізнесу, на базі якої буде створено ваш акаунт на сайті ERP FOSS. Наприклад, start-plus (після реєстрації буде створено акаунт за адресою start-plus.erp.foss.ua), або fop-petrenko, або avtozapchastiny, тощо. Якщо уведена назва була вже використана іншими, програма попередить про це і не дасть зареєструвати акаунт з таким ім’ям.
  • Адреса ел. пошти – дійсна адреса вашої електронної пошти. Буде використовуватися як логін для входу до програми. Також на цю адресу прийде посилання на підтвердження реєстрації.
  • Пароль – придумайте пароль входу до програми.
  • Підтвердіть пароль – повторіть уведений вище пароль.
  • Торгівля/Касовий РРО/Виробництво/Документообіг – оберіть одно із наших рішень, зазвичай це Торгівля. Під час безкоштовної роботи на протязі місяця можна змінити рішення на будь-яке інше.

Натисніть Реєстрація.

Програма повідомить про успішну реєстрацію:

Повідомлення про успішну реєстрацію

На вказану у формі поштову адресу надійде лист з посиланням на підтвердження реєстрації:

Лист про підтвердження реєстрації у ERP FOSS

Натисніть Підтвердити реєстрацію.

Кабінет користувача (робоче місце)

У результаті для вас буде створено акаунт на домені erp.foss.ua, у якості доменного імені буде використана назва компанії з форми реєстрації. У браузері відкриється кабінет вашого користувача, відповідно до обраного рішення. Цей кабінет – робоче місце користувача у програмі ERP FOSS:

Кабінет користувача. Вихід з програми

База вашого акаунту заповнена тестовими товарами, ви можете почати працювати відразу. Рекомендуємо ознайомитися з документацією до програми.

Для виходу з програми натисніть Вихід у меню справа від імені вашого користувача (див. вище). Для того, щоб зайти знову уведіть у браузері адресу вашого кабінету у програмі (наприклад, start-plus.erp.foss.ua), у формі для входу вкажіть логін та пароль: електрону адресу та пароль, уведені під час реєстрації та натисніть Вхід.

Вхід до програми ERP FOSS

Дані облікового запису (профіль користувача)

Відкрийте меню справа від імені вашого користувача і оберіть Мій обліковий запис.

Кабінет користувача у програмі ERP FOSS

Відкриється профіль вашого користувача у програмі з даними облікового запису:

Дані облікового запису користувача у програмі ERP FOSS

Тут ви можете бачити поточне рішення програми, з яким ви працюєте, наприклад, Торгівля. А також за допомогою кліку на посиланні перейти до вашого кабінету (робочого місця) у браузері.

Перед закінченням безкоштовного/оплаченого періоду роботи (вказано у полі “Дата закінчення”), ви приймаєте рішення про подальшу оплату акаунту.

Для оплати оберіть термін дії рішення, кількість користувачів, які одночасно будуть працювати з програмою, встановіть галочку “Я погоджуюсь…” та натисніть Оплата.

Далі ви перейдете до сторінки платіжної системи та виконаєте оплату. У меню Платежі наведено інформацію про всі виконані оплати.

Звертайтесь до нас, якщо вам потрібен рахунок із закриваючими документами.

Видалення поточної бази. Вибір іншого рішення

На протязі безкоштовного періоду роботи з програмою у профілі користувача доступна кнопка Почати спочатку. Натиснувши цю кнопку, ви погоджуєтесь з тим, що буде видалено ваші поточні дані у системі (база товарів, накладні, тощо), далі вам буде запропоновано обрати рішення та базу даних (заповнену тестовими даними або пусту):

Обнулення бази програми

Встановіть галочку “Я погоджуюсь…” та натисніть Спробувати.

У результаті буде створене обране рішення з новою базою даних. Вам знову відкриється робоче місце користувача у програмі.

Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

ВСТАНОВИТИ
Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube Call Now Button