Інтернет-магазин на платформі ERP FOSS

Якщо ви плануєте вести бізнес онлайн, є чудова новина: у вас є можливість з’єднати інтернет-магазин з ERP системою. Наша платформа для автоматизації торгівлі ERP FOSS отримала інтеграцію з модулем Web-shop. Відтепер товар, який є у базі даних, ви можете транслювати на сайт, доступний всім в інтернеті. Даний товар може будь-хто знайти та купити онлайн. При цьому у системі ERP FOSS автоматично створюються замовлення, після того, як клієнти покладуть товари у коших на сайті та оформлять замовлення. Далі ці замовлення зберігається в системі, як комерційні пропозиції, які обробляють ваші менеджери.

Звертайтесь до нашої технічної підтримки, ми допоможемо встановити модуль Web-shop, налаштувати вам інтернет-магазин з ERP, підібрати дизайн, розмістити контент на сторінках сайту:

Інтернет-магазин на ERP FOSS
Модуль Web-shop дозволяє обрати товари для показу на сайті, розмістити їх у відповідних категоріях (групах), які можуть відрізнятися від тих, що використовуются у системі ERP.

Налаштування товару для розміщення на сайті

Ви можете створити опис для товару на сайті:

Товар з ERP на сайті

Також є можливість увести SEO налаштування для сторінок та товарів.

Наявні додаткові інтеграції з Новою Поштою та платіжними системами Portmone та WayForPay. Клієнти вашого інтернет магазину можуть замовити доставку НП та розрахуватися за товар за допомогою даних сервісів інтернет платежів.

Почніть праццювати з платформою ERP FOSS прямо зараз. Звертайтесь до нас за технічною підтримкою.