Інтеграція з “Новою Поштою”

Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити вашу роботу ще більш простою і ефективною. Нам приємно повідомити про вихід нового модуля програми ERP FOSS, який заощадить вам ще більше часу – “Інтеграція з Новою Поштою” (НП).

Інтеграція з Новою Поштою

Модуль дозволяє інтегрувати ERP FOSS з поширеним в Україні поштовим сервісом “Нова Пошта”. Він ідеально підходить для підприємців, які здійснюють доставку “Новою Поштою”, дозволяє створювати, зберігати і роздруковувати експрес-накладні, працювати з контрагентами.

Навіщо запитаєте Ви потрібна інтеграція з Новою Поштою. У Вас і так працює все як годинник, в особистому кабінеті Нової Пошти. Але все-таки є одне але ….

Припинить вести записи в зошиті, а потім шукати кому та куди ви пообіцяли відправити товар. Формуйте експрес накладні відразу в програмі і ви значно будете економити свій час і час клієнтів. Ви зможете відразу побачити вартість за доставку товару не роблячи зайвих рухів.

У Вас відпаде необхідність збирати всі чеки з номерами експрес накладних, робити позначки по оплатах, повернень, адже Ви легко зможете знайти їх в програмі ERP FOSS, відстежувати статус доставки та прив’язувати оплати по накладеним платежах, в лічені хвилини.

У додатку зібрані абсолютно всі адреси відділень “Нової Пошти”. Почніть використовувати його та припинить виконувати зайві дії.

Налаштуйте модуль Нова Пошта та працюйте з задоволенням.