Робота з торгівельним обладнанням у програмі ERP FOSS

  1. Сканери штрих-кодів
  2. Принтери етикеток
  3. Принтери чеків
  4. POS-монітори
  5. Мобільні термінали для оплати банківськими картами
  6. Електронні торговельні ваги
  7. Мікрокомп’ютер

Одне з популярних питань, які задають наші клієнти, наступне: яке торгівельне обладнання може бути підключено до вашої програми? Потенційно програма ERP FOSS дозволяє працювати з усіма пристроями, поширеними в оптовій і роздрібній торгівлі. Нижче ми розглянемо групи торгівельного обладнання, з якими у нас уже є успішний досвід інтеграції.

Якщо ви плануєте придбати певний пристрій, ми порекомендуємо конкретні моделі. Якщо у вас вже є своє обладнання, звертайтеся, – ми допоможемо підключити його до нашої програми.

Сканери штрих-кодів

Сканер штрихкодівСканери штрих-кодів можуть бути використані як для складських операцій – уведення товарів в базу (інвентаризація), так і для торгівлі. Наприклад, для заповнення позицій прибуткової або видаткової накладних можна скористатися сканером штрих-кодів. Під час роботі з точкою продажів можна за допомогою сканера набирати товари для продажу (в тому числі зчитувати товари з заздалегідь роздрукованих прайсів).

Якщо ви плануєте придбати сканер, рекомендуємо дані моделі: дротовий або бездротовий сканери.

Принтери етикеток

Дозволяють роздруковувати як звичайні етикетки з вашим лого, так і етикетки зі штрих-кодами, які можна наклеїти на товари і використовувати для складських операцій та/або продажу. Зазвичай для дизайну етикеток потрібно додаткове програмне забезпечення.

Рекомендуємо такі моделі термопринтеров: з шириною стрічки 20-108 мм, з вбудованим віддільником етикеток. Остання модель дозволяє друкувати також і чеки.

Принтери чеків

принтер чеківЯк економ-варіант, якщо у вас є звичайний принтер формату А4 і відносно невисока потреба друку чеків, можна використовувати цей принтер і для друку фіскальних чеків.

Ми рекомендуємо придбати спеціальний термопринтер чеків з можливістю підключення як до мережі, так і за бездротовою технологією (Bluetooth). Дана модель може працювати і з мобільними пристроями.

POS-монітори

Являють собою робоче місце продавця у вигляді сенсорної відео-панелі (комп’ютера). Модуль ERP FOSS “Точка продажу” особливо зручно використовувати на POS-моніторах.

На ринку представлено досить багато моделей даних моніторів, які відрізняються як розмірами, так і технологіями сенсорної панелі.

Мобільні термінали для оплати банківськими картами

мобільний банківський платіжний терміналБанківські платіжні міні термінали (mini POS) використовуються для прийому платежів прямо на банківський рахунок, прив’язаний до терміналу, в реальному режимі часу.

Ми працюємо з усіма популярними в Україні мобільними банківськими терміналами: Приватбанк, Монобанк, тощо.

Електронні торговельні ваги

Знадобляться для торговлі ваговим товаром. Повідомте нам модель своїх терезів, і ми підключимо їх до програми ERP FOSS.

Мікрокомп’ютер

Для зв’язку принтерів етикеток/чеків, мобільних банківських терміналів та електронних терез з програмою ERP FOSS вам знадобиться придбати додатковий пристрій – недорогий одноплатний мікрокомп’ютер. Ми безкоштовно налаштуємо даний мікрокомп’ютер і підключимо через нього все ваше торгове обладнання.