Все більше підприємців обирають ERP FOSS

Що обирають підприємці для автоматизації бізнесу

Платформа для автоматизації торгівлі ERP FOSS вже близько 2-х років пропонується на ринку України як хмарний сервіс для підприємців, які шукають комплексне рішення для автоматизації бізнесу і підвищення його ефективності. За цей час сотні підприємців зареєструвалися в системі і спробували попрацювати з нею безкоштовно. Частина з них продовжує працювати вже на платній основі. Виходячи з зібраної на поточний момент статистики впровадження, спробуємо відповісти, кому підходить ERP FOSS? Які види діяльності найчастіше автоматизують ФОП України за допомогою сервісу ERP FOSS? Які функції системи найбільш популярні серед ФОП? Що обирають підприємці для автоматизації бізнесу?

Роздрібна торгівля товарами широкого вжитку

Система ERP FOSS цікава підприємцям подібного роду діяльності перш за все комплексною автоматизацією бізнесу. Ми пропонуємо рішення для ведення складського обліку, торгово-закупівельної діяльності з повним контролем ефективності бізнесу за допомогою різних звітів. Важлива також підтримка торгівельного обладнання (сканери, принтери чеків, POS і платіжні термінали, тощо.) та інтеграція з програмним РРО. Тим більше, що з початку наступного року уведення РРО буде загальним для підприємців будь-якого роду діяльності.

Інтернет-магазини

Ключові функції, через які власники інтернет-магазинів переходять на ERP FOSS, – це інтеграція з Новою Поштою і Пром-уа, підтримка програмного РРО. Можливість безпосередньо працювати з найпопулярнішим сервісом доставки товарів в Україні: формувати номера декларації НП, відстежувати доставку, не виходячи з програми ERP FOSS, є важливою перевагою для таких ФОП.

Магазини автозапчастин

Одна з особливостей обліку товарів в автомагазині – підбір автозапчастин аналогів від інших виробників. Дана особливість реалізована в довідниках товарів ERP FOSS для автокрамниці. При цьому всі вищезгадані можливості і функції також доступні підприємцю, який займається торгівлею автозапчастинами.

Невеликі виробництва як промтоварів, так і продуктів харчування

Рішення “Виробництво” платформи ERP FOSS виявилося дуже затребуваним в малому бізнесі, що займається нескладним виробництвом. Наприклад, таким як збір готових виробів з невеликого кількості комплектуючих, або, навіть, виготовлення напівфабрикатів продуктів, наприклад, пельменів. При цьому підприємцю доступний весь набір модулів системи: склад, торгівля, бухгалтерський облік, податкова звітність тощо.

Приватні медичні кабінети

Як правило, подібним підприємцям потрібна інтеграція з ПРРО для друку (передачі) чеків клієнтам, так як використання РРО для ФОП, які надають медичні послуги, є обов’язковим з початку 2021 г. Серед наших клієнтів, стоматологічні кабінети, кабінети наркологів, салони косметичних послуг.

Крім того, всі підприємці оцінили гнучкість платформи ERP FOSS, включаючи широкі можливості по налаштуванню інтерфейсу виду “нічого зайвого”, тільки потрібні нам функції, наші демократичні ціни і лояльну технічну підтримку.