Чи вигідно встановлювати програмний РРО?

Вигода програмного РРО

Як відомо, в Україні з 2022г вводиться обов’язкове використання реєстраторів розрахункових операцій (апаратних або програмних) при продажах товарів/послуг для всіх підприємців (крім 1 групи). Багато хто розглядає це нововведення, як незручне, невигідне, таким, що заважає нормальній роботі, тощо, але чи так це насправді? Ми стверджуємо: вигода від програмного РРО (ПРРО) є. Його можуть ефективно використовувати ФОП і малий бізнес. Розглянемо нижче всі переваги використання ПРРО.

  1. Чеки в електронному вигляді
  2. Автоматизація здачі податкової звітності
  3. Економія на послугах бухгалтера
  4. Можливості для оптимізації податків
  5. Наша пропозиція – ПРРО з програмою для торгівлі ERP FOSS

Чеки в електронному вигляді

Однією з наочних переваг програмного РРО є можливість надання клієнту чека в електронному вигляді, який відправляється на електронну пошту або в месенджер покупця. Це робить можливим, як економію паперу на чеках, так і передачу разом з електронним чеком додаткового маркетингового “навантаження” – інформації про ваші акції, знижки, заходи, тощо.

Автоматизація здачі податкової звітності

Програмний РРО самостійно передає на сервер державної податкової служби дані про продажі, підписані вашим ЕЦП, в захищеному вигляді. Вам не потрібно підшивати чеки в застарілі бухгалтерські книги. Всі торгові звіти за день (z-звіти) формуються автоматично та відправляються до податкової.

Економія на послугах бухгалтера

Для ФОП та малого бізнесу суттєвою перевагою є можливість самостійної здачі податкової звітності. Використовуючи ПРРО, ви зможете самі здавати податкові звіти про денну виручку і заощадити на послугах бухгалтера. Особливо вам буде вигідно, якщо ПРРО входить до комплексу програмних засобів з функцією онлайн здачі регулярної податкової звітності ФОП.

Можливості для оптимізації податків

Ні для кого вже не таємниця, що багато компаній оптимізують свої податкові відрахування, розподіляючи їх на кілька ФОП. Якщо ПРРО використовується спільно з ERP системою підприємства, у вас є можливість в одній програмі враховувати всі ваші грошові надходження, оприбутковувати їх на рахунки, що належать кільком вашим юрособам (ФОП) і, відповідно, фіскалізувати ваші доходи на обрані ФОП.

Наша пропозиція – ПРРО з програмою для торгівлі ERP FOSS

Якщо ви зараз шукаєте рішення для ПРРО, пропонуємо продукт власної розробки – програму для автоматизації торгівлі ERP FOSS з вбудованим в неї реєстратором розрахункових операцій. Таким чином, разом з ПРРО ви отримаєте всі переваги сучасної ERP системи: облік товарів/послуг, закупівлі і продажу, складські операції, бухгалтерію і податки, аналітичні звіти, а також інтеграцію з популярними сервісами підприємців – Новою Поштою і Prom.ua.

У той же час в сервісі ERP FOSS є можливість роботи тільки з програмним РРО та касою (точкою продажу), залишаючись на мінімальному тарифі – 85 грн/міс.

Бажаєте дізнатися, чи є вигода від програмного РРО, – спробуйте попрацювати в ERP FOSS безкоштовно!