Здаємо податкову звітність ФОП онлайн

Податкова звітність ФОП

Черга в ДФС для здачі податкової звітності – місце, де повз вас плине не тільки час, а й гроші від нездійсненних угод. Успіх в сучасному бізнесі безпосередньо залежить від того, наскільки швидко ви дасте відповідь на запит клієнта, обробите замовлення і відвантажите товар. Натепер втрачати час на очікування у чергах податкової – просто неприпустимо, а в зв’язку з поширенням COVID-19, – ще й небезпечно.

Кожен підприємець багато разів запитував себе, – як змінити стан справ?

Відповідь є! Наша компанія пропонує приватним підприємцям (ФОП) допомогу там, де вона передусім необхідна – в сфері автоматизації бізнесу. Спробуйте ERP FOSS – продукт, який не тільки дозволить вести облік ваших товарів, але й допоможе здати податковий звіт онлайн, тобто не виходячи з дому (офісу).

Три простих кроки, щоб почати здавати податкову звітність онлайн

– По-перше, для будь-якого онлайн-спілкування з державою необхідний електронний цифровий підпис (ЕЦП) – отримаєте його. Хороша новина, якщо ви реєстрували бізнес онлайн, – цей підпис у вас вже є.

– По-друге, потрібно приєднатися до договору про визнання електронних документів. Це можна зробити в електронному кабінеті платник податків.

– І, по-третє, скористайтесь системою ERP FOSS. Пройдіть нескладну процедуру реєстрації на нашому сайті і керуєте своїм бізнесом онлайн. ERP FOSS відрізняється зручним інтерфейсом, докладні керівництва допоможуть вам заповнити всю необхідну інформацію для комфортної роботи в нашому хмарному сервісі. Якщо виникнути питання, звертайтеся до нас у чат або будь-яким зручним для вас способом.

Переваги ERP FOSS для вашого бізнесу

Наш сервіс допоможе вам не тільки здати податковий звіт онлайн. Ми пропонуємо насамперед інструмент для вирішення основних завдань вашого бізнесу. Від продажу товарів з отриманням фіскальних чеків, завдяки інтеграції з програмним реєстратором розрахункових операцій (ПРРО), до аналітичних звітів за продажами та прибутками. Ви можете обрати відповідне рішення для автоматизації торгівлі та / або виробництва, виконувати складські операції та вести бухгалтерський облік.

Для зручності вашої роботи ми передбачили інтеграцію ERP FOSS з такими популярними сервісами, як Нова пошта, Приват24 та Prom.ua, що стане у нагоді власникам інтернет-магазинів. Запускайте процес доставки товару Новою Поштою, як післяплатою, так і з передоплатою. Отримуйте гроші на картку Привату з автоматичною реєстрацією платежу в ERP FOSS. Надсилайте покупцеві по email фіскальний чек, а також рекламні буклети, акційні пропозиції та купони на знижку.

Таким чином, окрім банальної зручності та економії часу на здачу податкової звітності, ви отримаєте рішення для зростання, розвитку і зміцнення своєї улюбленої справи.

Список можливостей системи постійно розширюється.