Інтерфейс

Початок роботи

Примітка: В даному документі описується загальний вигляд інтерфейсу програми, який є спільною концепцією при роботі з різними типами документів. Як приклад, вибрані документи, що описують товари

При вході впрограму ви потрапляєте на сторінку “Обговорення ” , де можете бачити вхідні повідомлення для користувача, від імені якого ви увійшли в програму. Для того, щоб перейти в потрібний вам модуль програми, потрібно натиснути на кнопку меню в лівому верхньому кутку.

Інтерфейс системи
Інтерфейс програми

Модулі програми

В меню, що відкрилося, ми бачимо модулі, що входять до поставки програми. Для розширення функціоналу програми існує можливість додавання нових модулів . Для переходу на будь-який з модулів , потрібно по ньому клікнути курсором миші. Залежно від ваших прав на роботу з програмою та налаштуванню програми даний список модулів може бути іншим.

Модулі ERP FOSS

Панель управління

Після вибору модуля, перед вами відкривається панель управління з пунктами меню даного модуля.

Панель керування
Вид панелі управління

Натиснувши на «Більше» у вікні Панелі управління, яке відкрилося, можна буде перейти на будь-який з пунктів, що відкрилися в цьому вікні.

Більше інформації у панелі упрвління
Панель управління, подробиці

Смуга кольорових квадратів дозволить вам змінити колір меню швидкого доступу, відповідно до ваших уподобань.

Як змінити колір у панелі управління
Зміна кольору у панелі управління

У випадаючому пункті меню можна перейти в один з розділів цього меню, натиснувши на нього курсором миші.

Меню системи
Пункти меню

Списки об’єктів

Перейшовши в обраний розділ меню,ви побачите таблицю з елементами цього пункту меню. Тут ви зможете створювати нові дані і переглядати вже існуючі. Також можна змінювати вид таблиці і налаштовувати її за допомогою пунктів «Фільтри», «Групувати за», «Закладки». Ці пункти вмикаються і вимикаються натисканням на лупу.

Список товарів магазину
Список товарів

Вид таблиці можна змінювати за допомогою кнопок перемикання виду в правому верхньому куті.

Іконки списку товарів
Список товарів, іконки

Для швидкого пошуку використовується рядок пошуку. Ви можете вибрати по якому полю проводити пошук безпосередньо в меню швидкого пошуку.

Пошук товарів
Швидкий пошук

Вибравши режим “Фільтри”, можна використовувати зумовлені фільтри або створити свій фільтр. Після застосування фільтра програма виведе список елементів, які відповідають умовам фільтра, в видимій частині вікна.

Налаштування фільтру
Вибір фільтра

Можна згрупувати елементи списку по довільним групам. Наприклад, на малюнку нижче показаний вид таблиці, яка була отримана при виборі групувань по внутрішній категорії продукту.

Угрупування у системі
Угрупування відображень

Рівнів угрупувань, як і рівнів пошукових фільтрів, може бути кілька.

Багаторівневе угрупування
Багаторівневе угрупування відображень

Використовуючи кнопку “Закладки”, можна налаштувати вигляд, який буде встановлено за замовчуванням при переході на відповідну таблицю.

Угрупування за замовчуванням
Налаштування відображень за замовчуванням

На малюнку нижче представлений вид таблиці, який ми налаштовували в попередньому пункті.

Вид відображення за замовчуванням
Вид відображення за замовчуванням

Відзначивши декілька елементів списку, ви можете здійснювати над цими елементами групові дії, доступні для цих списків.

Дії доступні для обраної групи
Дії над зазначеною групою

Форма відображення елемента

Клікнувши по вибраному елементу зі списку таблиці, ви відкриєте форму даного елемента. На формі елемента відображаються різні кнопки, що дозволяють виконувати які дії над елементом, так і переглядати певні дані.

Відображення елемента
Форма відображення елемента

Натиснувши на одну із кнопок, ви побачите дію або відображення, яке визначає ця кнопка. Так, натиснувши на кнопку “В наявності”, а потім, відкривши наступне вікно ви отримаєте інформацію про те, коли надійшов товар, де він зберігається. Послідовність відкриття документів показана у верхній половині картки елемента через косу лінію. Вибравши будь-який елемент, можна повернутися безпосередньо в потрібний документ або список документів.

Послідовність відкриття елементів
Послідовність відкриття елементів

Щоб подивитися наступний елемент списку не обов’язково виходити з картки елементу, в якій ви перебуваєте, і повертатися до списку. Досить просто натиснути на стрілки в правому верхньому кутку для переходу на наступний або попередній елемент. Так, наприклад, зрозуміло, що ми переглядаємо другий елемент із загальної кількості тридцять сім.

Зміна активного елементу
Перехід між елементами

Налаштування модуля

Якщо ви маєте певні права для роботи з програмою, то в пункті меню “Налаштування” ви зможете налаштувати даний модуль. Для цього вам потрібно вибрати потрібний пункт, ввести зміни, які ви вважаєте потрібними і натиснути кнопку “Застосувати” в лівому верхньому кутку.

Налаштування системи - інтерфейс
Вікно налаштування модуля програми

Налаштування мови

Програма дозволяє вибрати мову, на якій ви можете працювати. Для налаштування мови роботи з програмою перейдіть в свій обліковий запис і виберіть “Налаштування”.

Вхід до облікового запису користувача системи
Вхід в обліковий запис

Виберіть мову, на якій будете працювати з програмою.

Вибір мови для работи з системою
Вибір мови для работи з програмою

Одночасна робота з декількома модулями

В деяких випадках потрібно одночасно мати доступ до декількох різних модулів або різних пунктів одного модуля. Для цього відкрийте їх в різних вкладках браузера, натиснувши правою клавішею миші  на посилання, та вибравши “Открыть ссылку в новой вкладке”, як показано на малюнку нижче. У нас одночасно відкрито три модулі.

Робота з системою
Одночасна робота з декількома модулями
Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

ВСТАНОВИТИ
Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube Call Now Button