Управління користувачами та підрозділами

Вступ

У статті наведено основні визначення, які використовуються під час управління користувачами та підрозділами, та розглянуті основні можливості під час роботи з ними.

Адміністратор системи

Початкове створення користувачів в системі виконує адміністратор (власник аккаунта, який отримав облікові дані при реєстрації на сайті продукту). Адміністратору доступні всі функції по управлінню користувачами, підрозділами та іншими довідниками системи. Адміністратор також може працювати з налаштуваннями платформи Odoo: керувати набором модулів і налаштовувати різні функції.

Як власник аккаунта, ви можете призначити адміністраторами інших користувачів і дати їм все права в системі або дати окремим користувачам права на управління окремими повноваженнями системи.

Користувачі, співробітники і контакти

Співробітник – це користувач системи, який може брати участь у колективній роботі над документами, створюючи або виконуючи завдання за документом (резолюції). У співробітника є місце роботи (підрозділ), посада і керівник. Ви можете видалити співробітника, але при цьому в системі залишиться відповідний користувач. Наприклад, адміністратор, – це користувач, якому не обов’язково бути співробітником і брати участь в роботі над документами.

Контакт – це запис в довіднику контактів. У користувача є електронна адреса та інші контактні дані, контакт створюється одночасно з користувачем. Контактами можуть бути зовнішніми по відношенню до вашої організації фізичні та юридичні особи, наприклад, ваші контрагенти.

При створенні користувача автоматично створюється відповідний йому контакт.

Компанії

Компанія – це запис в довіднику компаній. Будь-який користувач системи відноситься до певної компанії. Найчастіше компанія в довіднику одна – це ваша організація.

Підрозділи

Підрозділ – це структурна одиниця компанії, відділ вашої організації. Кожен співробітник відноситься до свого підрозділу.

Основні можливості

Руський корабль іде за курсом

Навіть песик у метро

Встановив ПРРО

А ви?

ВСТАНОВИТИ
Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube Call Now Button