Чи можливе доопрацювання системи ERP FOSS на замовлення клієнта?

доопрацювання ERP FOSS

Це і подібні питання часто задають наші користувачі. Які доопрацювання ERP FOSS можливі? Скільки це коштуватиме? Яким чином реалізуються побажання замовників? Чи можна перенести систему на сервер клієнта?

Перше, на що хотілося б звернути увагу, – платформа ERP FOSS розроблена на базі відкритої системи ODOO і принципово дозволяє вносити різні зміни в даний продукт. Компанія ФОСС-Он-Лайн має багаторічний досвід реалізації найрізноманітніших завдань на базі ODOO для українських та закордонних замовників, серед яких – різні системи автоматизації доступу, масового обслуговування клієнтів та ін.

Прості доопрацювання/кастомізація рішення

Найчастіше доопрацювання системи ERP FOSS є кастомізацією існуючих звітів, форм документів, товарних етикеток під вимоги замовника. Такі доопрацювання реалізуються для клієнтів ERP FOSS (тобто користувачів, які завершили тестовий період роботи та почали оплачувати абонплату) у порядку черговості їх надходження. Як правило, ми виконуємо такі роботи в рахунок абонплати, якщо вони будуть корисні й іншим користувачам, або за окрему невелику оплату, яка обговорюється із замовником. Термін реалізації зазвичай становить від 2 тижнів до місяця.

Підключення додаткового торгівельного обладнання

Наші замовники можуть використовувати різноманітне торгівельне обладнання – електронні ваги, POS-термінали, принтери чеків, платіжні термінали. Дане обладнання може працювати як автономно, у цьому випадку клієнт виконує вручну дії з ним, так і автоматично. Наприклад, показання терезів автоматично передаються в касовий термінал системи. Покупець оплачує товар банківською карткою, оплата автоматично вноситься до ERP FOSS на касі.

Ми виконуємо автоматизацію роботи торгівельного обладнання. Для цього потрібне придбання замовником у нас попередньо налаштованого одноплатного мікрокомп’ютера. Можлива віддалена реалізація такого рішення, часто замовник поштою відправляє нам своє обладнання, ми його налаштовуємо, відправляємо назад і далі віддалено все підключаємо та впроваджуємо разом із замовником. Можливе укладання договору під таку послугу. Звертайтеся до нашої служби техпідтримки за подробицями.

Реалізація власної бізнес-логіки клієнта

У деяких випадках замовнику потрібно реалізувати унікальну бізнес-логіку для свого рішення, наприклад, калькулятор для розрахунку матеріалів, або власний бізнес-процес обробки документів, або розширити існуючі можливості рішення для інтеграції зі стороннім програмним забезпеченням (ПЗ), сайтами, торговими майданчиками, крім тих, з якими ми вже маємо інтеграцію, тощо.
Попередньо замовник складає технічне завдання, яке вивчають наші спеціалісти. Якщо ми готові реалізувати такі функції, узгоджується ТЗ, розраховується вартість розробки. Ми можемо укласти договір та виконувати роботи за цим договором.

Перенесення рішення на сервер замовника

Іноді наші користувачі цікавляться, чи можна перенести рішення ERP FOSS на їх сервер? Так, така можливість є, якщо клієнт має відповідне обладнання. У цьому випадку укладається договір про нерозповсюдження нашого ПЗ. Наші фахівці віддалено встановлюють необхідне програмне забезпечення на стороні замовника, виконують періодичне його обслуговування (встановлення оновлень, резервні копії, оптимізація БД, тощо.). Абонплата при цьому вище, ніж у випадку звичайного розміщення ERP FOSS, як хмарного сервісу. Звертайтесь до нас за додатковими консультаціями.

Спробуйте попрацювати з системою ERP FOSS вже зараз: