Робота з програмним РРО

 

Вступ

Для роботи з програмним РРО призначений однойменний модуль. У цій статті описані всі можливі дії під час роботи з програмним РРО.

модуль програмний РРО

Доступ до модуля програмний РРО мають тільки ті користувачі програми, яким надані відповідні права. Дані права призначаються в розділі Програми при налаштуваннях прав користувача.

Як почати працювати з програмним РРО?

Для роботи з програмним РРО необхідно отримати електронний ключ і кваліфікований сертифікат відкритого ключа. Ключ можна отримати у вашій податковій інспекції або в іншому акредитованих центрі сертифікації ключів.

Далі в вашому Електронному кабінеті платника податків необхідно зареєструвати господарську одиницю і РРО. Для цього потрібно подати “Заяву про реєстрацію програмного Реєстратора розрахункових операцій” (J/F1316602).

Кабінет платника податків. Вхід

Кабінет платника податків. Заява про реєстрацію РРО

Наступний крок це реєстрація касира. Для цього так само необхідно подати Повідомлення за формою J/F1391801.

Після подачі заяв необхідно перевірити квитанції в своєму електронному кабінеті про обробку Заяви. У разі успішної обробки квитанції отримуємо: “Документ Прийнято”, “Інформація – ППРО “Назва каси” з локальним номером”, Номер каси “Призначено фіскальний номер ППРО”.

Після цього необхідно зробити налаштування в програмі ERP FOSS.

Налаштування програмного РРО

Для того, щоб почати роботу з програмним РРО, необхідно у модулі Налаштування налаштувати користувачів-касирів і компанію.

Далі перейдіть до модуля РРО Налаштування/Облікові записи і перевірте підключення до фіскального серверу. Після чого можна почати роботу.

Підключення до фіскального серверу

Робота з програмним РРО

Перейдіть до модуля РРО та натисніть Облік зміни та чеків/Зміни/Створити.

Модуль РРО. Створення зміни

Далі натисніть Відкрити зміну. Виберіть файл закритого ключа, натисніть Далі/Ок.

Модуль РРО. Вибір ключа

Введіть Пароль закритого ключа та натисніть Далі. Після цього з’явиться вікно, де ми повинні вибрати Господарську одиницю  та номер реєстратора,  натиснути кнопку Далі.

вібір господарської одиниці для рро

Додається чек, що Зміна відкрита.

Після цього можна працювати в Точці продажу. Чек буде формуватися в момент введення суми оплати після натискання на кнопку Підтвердити.

каса в ERP FOSS

На екран виводиться чек з QR-кодом, який можна роздрукувати на будь-якому принтері.

фіскальний чек

Якщо ви не працюєте з касовим апаратом (POS  терміналом), є можливість працювати через модуль Продажі (чеки відправляються до податкової автоматично в тому випадку, якщо обрано Журнал оплати – Каса). Будь-який чек можна переглянути на сайті податкової інспекції з модуля РРО.

Увага: з модуля Продажі не передбачено друк чека на принтер!

Для цього необхідно увійти в потрібну вам зміну, знайти чек, натиснути на нього, відкриється вікно чека і в правому верхньому куті натисніть кнопку Перегляд.

перегляд фіскальноко чеку

 

В кінці дня необхідно закрити зміну (або раз на добу). Для цього перейдіть до модуля РРО в відкриту зміну і натисніть на кнопку Z-звіт і кнопку Закрити зміну.

z звіт

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube Call Now Button