Налаштування

Введення

В цій статті ми розглянемо загальні налаштування програми, які потрібно провести до початку роботи з нею. Більшість налаштувань встановлені по замовчуванню і їх не потрібно змінювати. Тут буде описано проведення налаштувань, які важливі для коректної роботи програми. Для переходу в режим налаштувань виберіть пункт Налаштування.

Панель управління. Модуль Налаштування
Панель управління. Модуль Налаштування

Користувачі

В пункті меню Користувачі ви можете управляти безпосередньо користувачами програми, які будуть в ній працювати. При необхідності, користувачі можна об’єднувати в групи. В цьому модулі також проводяться налаштування даних вашої компанії (Фізичної Особи Підприємця).

Користувачі

По замовчуванню в програмі буде встановлено користувача з тим ім’ям, яке ви ввели при початковій реєстрації в програмі. Цей користувач має всі права на роботу з програмою і доступ до всіх модулів програми. Вхід в програму від його імені проводиться по логіну і паролю, які співпадають з e-mail та паролем введеними при реєстрації в програмі. Ім’я, яке було введено при реєстрації в програму буде друкуватися на документах, створених цим користувачем. Якщо вас не влаштовує це ім’я, перейменуйте його на ваше власне ім’я та прізвище.

Важливо! В разі, якщо ваш пароль, введений при початковій реєстрації не є надійним, то після першого входу в програму рекомендуємо змінити пароль користувача на пароль, який містить не менше шести символів. Пароль повинен бути надійним і містити букви та цифри. Запам’ятайте (запишіть) пароль. При створенні нових користувачів використовуйте надійні паролі.

Нового користувача в комерційній версії можна створити в разі, якщо ви сплатили за більш ніж одного користувача. В демонстраційній версії ви можете створити ще двох користувачів, крім користувача по замовчуванню.

замовчуванню
Користувач по замовчуванню

Для створення користувача натисніть Створити. Введіть його дані. В полі Назва краще ввести ПІБ. Ці дані будуть виводитися в усіх звітах та при відправленні повідомлень по електронній пошті вашим клієнтам. Поле Адреса ел. пошти буде використовуватися як Логін для входу в програму. В розділі Додаток виберіть права доступу цього користувача до модулів програми. Приклади прав доступу дані в опису кожного модуля. Наприклад, Закупівлі товарів. Розділ Технічні налаштування залиште без змін. Натисніть Зберегти.

Створення нового користувача в системі
Створення нового користувача в програмі

Перейдіть на закладку Налаштування і встановіть мову, на якій буде працювати цей користувач.

Примітка: Краще, якщо всі користувачі в програмі, будуть працювати на одній мові.

Встановлення мови спілкування
Встановлення мови спілкування

При створенні Користувача, програма автоматично створює пов’язаного з ним партнера. Перейдіть по цьому посиланню.

Пов'язаний з користувачем партнер
Пов’язаний з користувачем партнер

Перейдіть на закладку Продаж та закупівля і зніміть чекбокс Це клієнт. Інакше ваш користувач буде відображатися в списку клієнтів. В поле Ел. пошта введіть дані електронної пошти вашого користувача. Якщо він не буде користуватися поштою з програми, то дані можуть бути фейковими, але вводити їх обов’язково. Більш докладно про те, як налаштувати електронну пошту для користувачів в статті “Налаштування поштової системи”.

Налаштування пов'язаного партнера
Налаштування пов’язаного партнера

Перейдіть назад на картку користувача і встановіть для нього пароль, натиснувши Змінити пароль. Далі введіть пароль, виконуючи умови, що описані вище, і збережіть його.

Встановлення паролю для користувача
Встановлення паролю для користувача

В іншому вікні браузера увійдіть в програму від імені цього користувача і переконайтесь, що всі налаштування зроблені правильно. Наприклад, якщо ви налаштували права користувача, як показано на малюнку нижче,

Користувач з правами продавця
Користувач з правами продавця

то, зайшовши від його імені ви побачите доступним тільки модуль Продаж.

Доступні модулі для продавця
Доступні модулі для продавця

Компанії

В пункті меню Компанії проведіть налаштування своїх даних. Для цього відкрийте вже існуючу компанію My Company і налаштуйте її, підставивши свої дані. Як налаштувати адресу електронної пошти для відправлення повідомлень від імені компанії описано в статті “Налаштування поштової системи“.

Заповнення даних вашої компанії
Заповнення даних вашої компанії

В разі якщо ви збираєтеся здавати податкову звітність з програми ФОП_ErpFoss, то налаштуйте розділ Податкова звітність, встановивши відповідний чекбокс на картці компанії. Дані по полю Ел.пошта розділу Державна фіскальна служба можна отримати на сайті http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/edina-adresa/. Це поштова адреса на яку будуть відправлятися податкові звіти. Наразі це адреса: zvit@sta.gov.ua. В полі Адреса субсайту... встановіть значення https://cabinet.sfs.gov.ua/contact   Далі налаштуйте електронну адресу, з якої ви будете відправляти звіти в Державну фіскальну службу.

Заповнення даних для здачі податкової звітності
Заповнення даних для здачі податкової звітності

Крім цього для друку банківських реквізитів в рахунках, які ви будете надавати вашим клієнтам, перейдіть в модуль Бухоблік/Налаштування/Банківські рахунки. Виберіть банк, заповніть по ньому дані та встановіть чекбокс За замовчуванням.

Встановлення банківського рахунку за замовчуванням
Встановлення банківського рахунку за замовчуванням

Тепер при друку рахунків та інших документів в формі будуть заповнюватися всі необхідні поля.

Друкована форма документу
Друкована форма документу

Імпорт

В даному пункті ви можете імпортувати дані про ваших партнерів та товари в програму. Скачайте файли, в яких наведено формат даних, введіть свої дані по тому ж формату та імпортуйте їх в програму, натиснувши кнопку Імпорт. Також дані можна ввести вручну.

Імпорт даних по партнерах та товарах
Імпорт даних в програму по партнерах та товарах

Приклад файла партнерів

Приклад файла товарів

 

Руський корабль іде за курсом

Працюємо

у воєнний час

Behance Link to Behance Codepen Link to Codepen Facebook Link to Facebook Google Plus Link to Google Plus LinkedIn Link to LinkedIn Email Email Pinterest Link to Pinterest Twitter Link to Twitter YouTube Link to YouTube Call Now Button