Нові статі та зміни в документації платформи ERP FOSS

Нові статі на сайті ERP FOSS

Шановні колеги, нам приємно повідомити про випуск нових статей документації та актуалізації існуючих статей на сайті платформи для автоматизації торгівлі – ERP FOSS.

Зокрема на сайті з’явилися наступні статі:

  • Швидкий старт – дана стаття допоможе вам швидко зорієнтуватися у роботі платформи: від перших кроків – реєстрація, початкові налаштування, уведення товарів, і до торгівельних операцій. Рекомендуємо починати знайомство з рішенням Торгівля за допомогою саме цієї статі документації.
  • Інтеграція з Shop-Express – ознайомтеся з новою інтеграцією ERP FOSS – з платформою для підтримки інтернет-магазинів – Shop-Express. Як відбувається синхронізація товарів та замовлень між ERP FOSS та магазином на Shop-Express. Всі ці функціональні можливості вже доступні у поточній версії системи.

Також було суттєво доопрацьовані наступні статі документації:

  • Імпорт продуктів та партнерів – у статі є посилання для завантаження нових шаблонів для автоматичного імпорту товарів (звичайних та автотоварів), партнерів. Розкриті нові можливості для автоматичної масової заміни назв товарів та оновлення цін за допомогою імпорту з файлу Excel.
  • Касовий термінал – актуалізовано документації користувача по роботі з касовим терміналом. Як почати швидко працювати з касою, основні налаштування, популярні функції