Перехід на ПРРО від ERP FOSS з іншої програми

перехід на прро

Останнім часом користувачі часто звертаються з проханням зробити перехід на ПРРО ERP FOSS з іншої програми. Зазвичай це пов’язано з тим, що ERP FOSS надає можливість не тільки фіскалізувати розрахункові операції (що виконують всі програми для ПРРО), але й вести облік продажів, купівель та складські операції. Крім того, ERP FOSS інтегрована з популярними сервісами для бізнесу – Приват24, Prom.ua, Нова Пошта та іншими.

Для переходу на ПРРО ERP FOSS Вам знадобиться виконати наступні крокі:

Розглянемо ці кроки трохи детальніше:

Реєстрація у програмі. Безкоштовний термін роботи

Для реєстрації просто натисніть на кнопку Спробувати головної сторінки нашого сайту. Процедура реєстрації дуже проста, можете з нею ознайомитися в статті.

У процесі реєстрації оберіть рішення програми, яке більше всього підходить для вашого бізнесу – Торгівля, Виробництво або просто Касовий РРО (якщо вам потрібна програма тільки для продажу на касі з фіскалізацією без обліку залишків товару та іншого).

Після реєстрації у вас почнеться термін безкоштовної роботи – 1 місяць, на протязі якого ви можете вільно звертатися до нашої служби технічної підтримки за консультаціями.

Перенесення бази товарів

У вас є можливість перенести ваші бази товарів та контрагентів (клієнтів та постачальників) до програми ERP FOSS за допомогою Excel файлів спеціального формату.
Докладніше цю процедуру розглянуто в окремій статті.

Ви можете імпортувати продукти, як з варіантами (наприклад, колір чи розмір, як характеристика варіанту товару), так і без них.

Підтримуються категорії товарів з необмеженими рівнями вкладення категорій одна в одну, наприклад, Одяг жіночий / Плаття / Виробник.

Якщо ваш бізнес пов’язано з авто запчастинами, у товарі відкриваються додаткові поля: оригінальний/альтернативний код, виробник, марка авто.

Перенесення налаштувань ПРРО

Якщо ви вже були користувачем ПРРО, в вашому кабінеті податкової служби вже містяться дані про господарську одиницю, номера фіскальних реєстраторів та цифрові підписи касирів. Усі ці дані необхідно перенести до системи ERP FOSS. Докладніше про ці налаштування написано у статті.