Переваги ведення бізнесу за допомогою програми для торгівлі

програми для торгівлі

В сучасних умовах мало хто з підприємців продовжує записувати в зошит дані по закупівлях і продажах, стан своїх товарних сховищ та інше. Навіть податкова зараз не вимагає вести книгу прибутків “пронумеровану і прошнуровану”, як раніше. Рідко хто використовує у бізнесі й “стандартне” програмне забезпечення, на кшталт електронних таблиць Excel, – адже існують набагато більш зручні засоби з широкими можливостями – спеціалізовані програми для торгівлі.

Дані програми не тільки автоматизують рутинні операції обліку товарів, а й пропонують різні інтеграції з торговим обладнанням і сервісами для підприємців, що впливає на конкурентоспроможність вашого бізнесу.

Розглянемо на прикладі хмарної програми для автоматизації торгівлі ERP FOSS, які переваги отримають підприємці, використовуючи її в своєму бізнесі.

Автоматизований облік товарів

За допомогою програми для торгівлі ви зможете увести в єдину базу даних товари і контрагенти (можна з допомогою експорту, якщо база вже є в будь-якому електронному вигляді). А далі швидко проводити закупівлі, продавати і відвантажувати товари покупцям, фіксуючи всі операції в системі автоматично. Детальніше в статті.

Підключення торгового обладнання

Програма дозволяє підключати широкий спектр торгового обладнання, зокрема:

 • Сканери штрих-кодів.
 • Принтери етикеток і чеків.
 • POS-монітори.
 • Мобільні термінали для оплати банківськими картами.
 • Електронні торгові ваги, тощо.

Детальніше про використання обладнання і рекомендованих моделях можна подивитися в статті.

Автоматизація складської діяльності

Ви істотно прискорите процеси оприбуткування товарів на склад, підвищите швидкість роботи з замовленнями, в будь-який момент часу будете знати кількість товару, що зберігається, якою б складною не була ваша складська інфраструктура.

Система може запускати автоматичні процеси поповнення залишків товарів у сховищах.

Детальніше про всі переваги автоматизації складу.

Наочні аналітичні звіти

Звіти – важливий показник ефективності будь-якого бізнесу. І тільки спеціальне програмне забезпечення для автоматизації торговельної діяльності дозволить вам краще зрозуміти:

 • Де в торгівлі прибуток і де – збитки?
 • Які товари продаються краще і в який період року?
 • Чи працюють ваші маркетингові акції?
 • Які магазини і які продавці – найбільш ефективні?
 • Чи існують заборгованості перед постачальниками і покупцями?
 • та інші питання.

Детальніше про звіти в статті.

Здача податкової звітності онлайн

Тепер більше не потрібно вистоювати в чергах для здачі податкової звітності. Адже за допомогою програми для торгівлі дані звіти можна здавати онлайн!

Увійдіть в кабінеті платника податків, отримайте ЕЦП, налаштуйте ERP FOSS для автоматичного створення звітів. Програма для торгівлі буде відправляти до податкової підписані електронні звіти. Детальніше.

Програмний РРО

Як відомо, в Україні поетапно здійснюється перехід на фіскальну реєстрацію всіх розрахункових операцій. ERP FOSS допоможе вам легко перейти на програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО), який вже вбудований в дану програму. Ви зможете роздруковувати та/або відправляти фіскальні чеки клієнтові після завершення покупки прямо з ERP FOSS.

Зареєструйте на сайті податкової свій реєстратор та касира, зробіть налаштування у програмі, – і ви готові до роботи з ПРРО!

Сервіси інтеграції – Нова Пошта і Prom.ua

Для такого поширеного сучасного виду бізнесу, як інтернет-торгівля, буде корисна інтеграція з популярними сервісами підприємців:

 • Інтеграція з Новою Поштою дозволить, не виходячи з програми для торгівлі, формувати відправлення, отримати номер декларації і відстежити доставку НП.
 • Інтеграція з маркетплейсом №1 в Україні – Prom.ua допоможе вам синхронізувати залишки товарів в програмі і на майданчику, а також автоматично приймати замовлення з Пром-уа, обробляти їх в програмі і оформляти доставку НП.

Увійдіть і спробуйте попрацювати з програмою для торгівлі безкоштовно прямо зараз!