Як прискорити роботу з касою?

Як прискорити роботу з касою?

Якщо у вас є бізнес, пов’язаний з роздрібними продажами товарів, швидше за все ви не раз задавали собі питання: “Як прискорити роботу касирів?”. Дана проблема досить актуальна, тому що мова йде про оптимальне використання людських ресурсів під час великого потоку клієнтів. Адже швидкість і якість обслуговування покупців безпосередньо впливає на прибуток і ефективність вашого бізнесу.

Хмарна програма для автоматизації торгівлі ERP FOSS дозволить вам істотно прискорити роботу касирів за рахунок наступних переваг:

  • Зручний інтерфейс.
  • Підтримка програмного РРО.
  • Одночасна робота декількох касирів.
  • Одночасне обслуговування декількох клієнтів.

Розглянемо дані переваги докладніше:

Інтерфейс робочого місця касира

Програма ERP FOSS пропонує зручний і зрозумілий інтерфейс робочого місця касира. Ваша віртуальна каса буде виглядати так:

Як прискорити роботу касирів

Список товарів зручно розділений на категорії та підкатегорії. Ви можете увести фото продукції, система покаже кількість товарів, доступних для продажу і їх ціну.

Програма підтримує різні пристрої для швидкого набору замовлення, наприклад, такі як сенсорна POS-панель, сканер штрих-кодів, а також звичайна комп’ютерна миша.

Оплата можлива як готівкою, так і банківськими картками, – ERP FOSS надає можливість підключення банківських платіжних терміналів:

Сплата за допомогою банківського терміналу

Система підтримує знижки (як у % від вартості, так і в грошовому єквіваленті), а також оплату бонусами (якщо у вас є постійні клієнти зі своїми бонусними рахунками).

Підтримка ПРРО

Підключивши програмний РРО, ви зможете отримувати від сервера податкової служби України фіскальні номери розрахункових операцій. Даний номер буде роздрукований на чеку, який видається клієнту.

Система дозволяє вибирати, які операції враховувати за допомогою ПРРО і на які юрособи виконувати фіскалізацію.

На прикінці робочого дня під час закриття зміни в податкову автоматично відправляється Z-звіт.

Одночасна робота декількох касирів

Якщо у вас кілька кас, вони можуть працювати з системою одночасно. Касири відкривають свої зміни і працюють, незалежно один від одного:

Робота кількох касирів

Під час використання ПРРО, кожна каса звичайно, повинна бути зареєстрована в податковій.

Одночасне обслуговування декількох клієнтів

На касі бувають виникають ситуації, коли для прискорення обслуговування потрібно тимчасово відкласти роботу з одним клієнтом і розрахувати наступного. За допомогою програми ERP FOSS ви можете одночасно обробляти замовлення декількох клієнтів і перемикатися між ними за необхідністю.

Звертайтесь до нашої служби техпідтримки, якщо у вас виникнуть запитання до роботи з касою. Спробуйте зареєструватися та попрацювати безкоштовно з нашою системою вже зараз: